Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 [data utworzenia: 2017-09-21 ]
 Uroczyste rozpoczęcie
roku szkolnego 2017/2018

4 września powitaliśmy nowy rok szkolny – w uroczystym rozpoczęciu wzięli udział wszyscy uczniowie, zaproszeni goście, nauczyciele  oraz rodzice. Oprawę artystyczną przygotowały klasy drugie oraz trzecie gimnazjum.
 Podczas uroczystości głos zabrała Dyrektor Szkoły, pani Elżbieta Głowacka oraz burmistrz naszego miasta pan Jacek Lipiński. W ciepłych słowach życzyli sukcesów i motywowali uczniów do pracy w nowym roku szkolnym. Jak zwykle z dużym przejęciem próg szkoły przekroczyły dwie klasy pierwszaków. Powitano również klasy siódme. Następnie w salach lekcyjnych odbyły się spotkania z wychowawcami.