Świadomi i bezpieczni. [data utworzenia: 2017-09-26 ]
  Świadomi i bezpieczni.
 W ramach programu ,,Świadomi i bezpieczni”, który jest realizowany w naszej szkole od ubiegłego roku, 21 września odwiedził najmłodszych uczniów funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Aleksandrowie Łódzkim. Dzielnicowy omówił z uczniami zasady poruszania się pieszych po jezdni, chodniku oraz poboczu. Zwrócił uwagę na obowiązkowe wyposażenie rowerzysty i roweru niezbędnych do bezpiecznej jazdy. Podczas spotkania uczniowie mogli w praktyce wykorzystać swoją wiedzę przechodząc po macie imitującej pasy drogowe. Kończąc wizytę w każdej z klas I - III edukacji wczesnoszkolnej  funkcjonariusz odpowiadał na liczne pytania dzieci.