wiadomi i bezpieczni. [data utworzenia: 2017-09-26 ]
  wiadomi i bezpieczni.
 W ramach programu ,,wiadomi i bezpieczni”, ktry jest realizowany w naszej szkole od ubiegego roku, 21 wrzenia odwiedzi najmodszych uczniw funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Aleksandrowie dzkim. Dzielnicowy omwi z uczniami zasady poruszania si pieszych po jezdni, chodniku oraz poboczu. Zwrci uwag na obowizkowe wyposaenie rowerzysty i roweru niezbdnych do bezpiecznej jazdy. Podczas spotkania uczniowie mogli w praktyce wykorzysta swoj wiedz przechodzc po macie imitujcej pasy drogowe. Koczc wizyt w kadej z klas I - III edukacji wczesnoszkolnej  funkcjonariusz odpowiada na liczne pytania dzieci.

[x] Zamknij