I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKOŁA PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
Jubileusz 90-lecia szkoły przy Bankowej [data utworzenia: 2017-09-28 ]
  JUBILEUSZ  90LECIA
SZKOŁY PRZY ULICY BANKOWEJ
Jubileusz – to moment wyjątkowy w życiu każdego człowieka i każdej zbiorowości.  To święto minionego czasu,  święto wspomnień, niepowtarzalna podróż w przeszłość.
 W związku z obchodami 90 lecia szkoły przy ulicy Bankowej w Aleksandrowie Łódzkim, zwracamy się do osób, które w swoich zbiorach fotograficznych posiadają zdjęcia związane z historią tej szkoły z prośbą o ich udostępnienie. Zdjęcia zostaną upublicznione  w naszej szkole, a następnie zwrócone właścicielom. Fotografie powinny być opisane, tj. zawierać chociaż przybliżoną datę wykonania, miejsce oraz kto jest na zdjęciu i kto je udostępnia.
 Na wspomnienia składają  się  miejsca, czas i ludzie, których się nie zapomina. One określają naszą tożsamość, wzbogacają życie. Sięgnięcie pamięcią do przeszłości, pozwólcie  wrócić myślami  do  beztroskich lat szkolnych,  co będzie okazją do odnowienia i potwierdzenia zrodzonych przed laty przyjaźni. Liczymy na Waszą pomoc.

 Zdjęcia proszę składać w sekretariacie szkoły lub wysłać pocztą do
30 października 2017r.

Uroczystości jubileuszowe odbędą się 24 listopada o godzinie 12
w murach naszej szkoły.

 Pozwólmy pięknym chwilom powrócić we wspomnieniach.
 Organizatorzy jubileuszu 90-lecia[ Strona Główna ]


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA