Midzynarodowy Dzie Bez Przemocy [data utworzenia: 2017-10-04 ]
  Midzynarodowy Dzie Bez Przemocy
 W  dniu 2 padziernika obchodzony jest Midzynarodowy Dzie Bez Przemocy. wito to zostao ustanowione 10 lat temu w 2007 roku przez Zgromadzenie Oglne ONZ. Jest to data zwizana z rocznic urodzin Mahatmy Gandhiego, przywdcy indyjskiego ruchu niepodlegociowego oraz pioniera filozofii i strategii dziaania bez przemocy. Ten dzie jest  kolejn okazj do  rozpowszechniania przesania o unikania przemocy.
 Wolontariusze z tej okazji przygotowali tablice informacyjne z ”katalogiem zachowa spoko ziomka” a uczniowie z klasy III B  pod opiek pedagoga szkolnego narysowali prace – plakaty pod tym hasem.

[x] Zamknij