I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKO�A PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
Światowy Dzień Pierwszej Pomocy [data utworzenia: 2017-10-05 ]
    Światowy Dzień Pierwszej Pomocy
 Z okazji Światowego Dnia Pierwszej Pomocy, który został ustanowiony w 2000 roku z inicjatywy Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża, nasi uczniowie w tym roku szkolnym  włączają się po raz pierwszy w obchodzony w połowie października Europejki Dzień Przywracania Czynności  Serca.  
 W dniu 16 października 2017 roku  od godz. 12.00 – 12.30 wspólnie będziemy bić rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób. Tym samym  włączamy się w akcję prowadzoną przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 W związku z powyższym 4 października 2017 roku w najstarszych klasach naszej szkoły odbyły się warsztaty mające na celu  naukę, przypomnienie zasad prawidłowej resuscytacji krążeniowo – oddechowej.  W przyszłym tygodniu kolejna grupa uczniów  będzie miała podobne szkolenia.  
Bardzo dziękujemy p. Robertowi Pietrzakowi oraz p. Bartłomiejowi Kazimierowskiemu za profesjonalne przeprowadzenie zajęć. Pragnę nadmienić, że firma PHU BARO Robert Pietrzak  szkoli naszych uczniów już od trzech lat z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej  za co jesteśmy bardzo wdzięczni.  
Do zobaczenia podczas  bicia  rekordu :)
 Zachęcamy do obejrzenia materiałów celem utrwalenia umiejętności zdobytych podczas warsztatów Materiały - pierwsza pomoc[ Strona Główna ]

G A L E R I A   Z D J Ę Ć | kliknij na zdjęciu aby powiekszyć
 ( 456 x 702 )
 


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA