Spotkanie z muzyką [data utworzenia: 2017-10-08 ]
   Spotkanie z muzyką
03 października 2017r. klasy I A i II B wraz z wychowawcami Katarzyną Hyża i Elżbietą Jurek zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej nr 4 na spotkanie z muzyką z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki. Mieliśmy okazję zaśpiewać i usłyszeć kilka utworów granych przez uczniów na flażoletach. Wśród nich znalazły się takie utwory jak: ,,Słowa dla naszej pani”, ,,Jesienny deszcz”, ,,Eliza Jane”, ,,Jabłka”, ,,Marysia” czy przepiękna ,,Amazing Grace”.
 W spotkaniu wziął udział częstochowski zespół folkowy Oj taM, który zaśpiewał kilka piosenek o tematyce morskiej. To balladowo - akustyczne granie podbiło serca wielu małych słuchaczy i  porwało do wspólnej zabawy i tańca. Spotkanie bardzo się nam podobało i było dużą dawką dobrej muzyki.