Szkoła nasza i naszych rodziców - konkurs [data utworzenia: 2017-10-17 ]

„Szkoła nasza i naszych rodziców”

Konkurs na prezentację multimedialną
dla uczniów Sportowej Szkoły Podstawowej
i Miejskiego Gimnazjum Sportowego

Sposób przygotowania prac:
  1. Prezentacja powinna być stworzona za pomocą programu Microsoft Power Point lub innego programu do tworzenia prezentacji.
  2. Maksymalnie 20 slajdów.
  3. Zadanie konkursowe powinno być efektem samodzielnej pracy ucznia (mile widziane własne zdjęcia i komentarze).
  4. Płyta CD lub DVD musi zawierać we właściwym katalogu, oprócz samej prezentacji, także obiekty w niej wykorzystane (muzyka, dźwięk, obrazy, grafiki, animacje, filmy, itp.), bez których może ona nie działać prawidłowo na innych komputerach.
  5. Prace należy dostarczyć na płycie CD/DVD .
  6. Do każdej pracy należy dołączyć dane: imię i nazwisko autora oraz klasę do której uczęszcza.
 Prezentację na temat „Szkoła nasza i naszych rodziców” należy przekazać do p.Roberta Pietrzaka  do dnia 6 listopada 2017 roku.
 Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

P L I K I do pobrania kliknij na opis aby ściągnąć
 Regulamin konkursu Rozmiar: 530.61KB