Szkoa nasza i naszych rodzicw - konkurs [data utworzenia: 2017-10-17 ]

„Szkoa nasza i naszych rodzicw”

Konkurs na prezentacj multimedialn
dla uczniw Sportowej Szkoy Podstawowej
i Miejskiego Gimnazjum Sportowego

Sposb przygotowania prac:
  1. Prezentacja powinna by stworzona za pomoc programu Microsoft Power Point lub innego programu do tworzenia prezentacji.
  2. Maksymalnie 20 slajdw.
  3. Zadanie konkursowe powinno by efektem samodzielnej pracy ucznia (mile widziane wasne zdjcia i komentarze).
  4. Pyta CD lub DVD musi zawiera we waciwym katalogu, oprcz samej prezentacji, take obiekty w niej wykorzystane (muzyka, dwik, obrazy, grafiki, animacje, filmy, itp.), bez ktrych moe ona nie dziaa prawidowo na innych komputerach.
  5. Prace naley dostarczy na pycie CD/DVD .
  6. Do kadej pracy naley doczy dane: imi i nazwisko autora oraz klas do ktrej uczszcza.
 Prezentacj na temat „Szkoa nasza i naszych rodzicw” naley przekaza do p.Roberta Pietrzaka  do dnia 6 listopada 2017 roku.
 Najlepsze prace zostan nagrodzone.

P L I K I do pobrania kliknij na opis aby cign
 Regulamin konkursu Rozmiar: 530.61KB