Jesienią w parku [data utworzenia: 2017-10-29 ]
    Jesienią w parku
 W mglisty piątek 20 października 2017r. klasy Ia i Ib wraz z wychowawczyniami panią Mirosławą Bryszewską i Katarzyną Hyża wybrały się do pobliskiego parku. Celem tej krótkiej wycieczki była obserwacja jesiennych zmian w parku miejskim. Dzieci z radością szukały kolorowych liści, ,,badały” szerokość drzew, zbierały żołędzie i kasztany. Obserwowały latające ptaki, przyglądały się ciekawej fakturze kory oraz poznały podstawową budowę drzewa. Starały się rozpoznawać kształty liści. Pomimo braku słońca umilały czas zabawami w berka i chowanego. Wszystkie przyniesione ,,skarby jesieni” wzbogaciły klasowe kąciki przyrody oraz stały się inspiracją do ciekawych prac plastycznych.