Jesieni w parku [data utworzenia: 2017-10-29 ]
    Jesieni w parku
 W mglisty pitek 20 padziernika 2017r. klasy Ia i Ib wraz z wychowawczyniami pani Mirosaw Bryszewsk i Katarzyn Hya wybray si do pobliskiego parku. Celem tej krtkiej wycieczki bya obserwacja jesiennych zmian w parku miejskim. Dzieci z radoci szukay kolorowych lici, ,,baday” szeroko drzew, zbieray odzie i kasztany. Obserwoway latajce ptaki, przyglday si ciekawej fakturze kory oraz poznay podstawow budow drzewa. Staray si rozpoznawa ksztaty lici. Pomimo braku soca umilay czas zabawami w berka i chowanego. Wszystkie przyniesione ,,skarby jesieni” wzbogaciy klasowe kciki przyrody oraz stay si inspiracj do ciekawych prac plastycznych.

[x] Zamknij