Bijemy rekord [data utworzenia: 2017-11-02 ]

16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej  okazji  uczniowie Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Józefa Jaworskiego  biorą udział  w próbie bicia rekordu Polski w  jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. Start godz. 12.00. Przez 30 min uczniowie na zmianę przeprowadzali resuscytację krążeniowo oddechową.

W naszej szkole łącznie w akcji uczestniczyło 110 osób. szczególne podziękowania dla  naszych zaprzyjaźnionych ratowników medycznych za pomoc i wsparcie. Była z nami również nasza szkolna pielęgniarka oraz aleksandrowskie media,  którzy wspomogli nas od strony technicznej nagrywania całego przedsięwzięcia.