niadanie daje moc [data utworzenia: 2017-11-17 ]
    niadanie daje moc !
 W rod 8 listopada ponownie przystpilimy do realizacji programu  niadanie Daje Moc. Jego celem jest zwikszanie wiadomoci na temat zdrowego odywiania i roli niadania w diecie dzieci, ktre jest najwaniejszym posikiem dnia.  niadanie poprzedziy zajcia, ktre przybliyy najmodszym 12 zasad zdrowego odywiania i utrwaliy reguy odpowiedniego zachowania si przy stole. Uczniowie otrzymali penowartociowe kanapki. W klasie II A dzieci z duym zaangaowanie przystpiy do zorganizowania zdrowego niadania. W tym celu przyniosy potrzebne produkty: pieczywo, maso, wdlin, jajka, sery, owoce, jogurty i warzywa. Zapach roznosi si po caej szkole. Dzieci potrafiy  dzieli si wsplnie produktami i zgodnie wspdziaa. Nie bay si prbowa nowych smakw. Takie niadanie byo dla nich prawdziw frajd i najlepszym startem w nowy dzie!

[x] Zamknij