Śniadanie daje moc [data utworzenia: 2017-11-17 ]
    Śniadanie daje moc !
 W środę 8 listopada ponownie przystąpiliśmy do realizacji programu  Śniadanie Daje Moc. Jego celem jest zwiększanie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dzieci, które jest najważniejszym posiłkiem dnia.  Śniadanie poprzedziły zajęcia, które przybliżyły najmłodszym 12 zasad zdrowego odżywiania i utrwaliły reguły odpowiedniego zachowania się przy stole. Uczniowie otrzymali pełnowartościowe kanapki. W klasie II A dzieci z dużym zaangażowanie przystąpiły do zorganizowania zdrowego śniadania. W tym celu przyniosły potrzebne produkty: pieczywo, masło, wędlinę, jajka, sery, owoce, jogurty i warzywa. Zapach roznosił się po całej szkole. Dzieci potrafiły  dzielić się wspólnie produktami i zgodnie współdziałać. Nie bały się próbować nowych smaków. Takie śniadanie było dla nich prawdziwą frajdą i najlepszym startem w nowy dzień!