Zajęcia techniczne w Castoramie [data utworzenia: 2017-12-03 ]
    Zajęcia techniczne w Castoramie

W czwartek 30 listopada klasa II A wybrała się na nietypową wycieczkę do marketu budowlanego „Castorama” w Łodzi. Na miejscu czekały na dzieci atrakcje w postaci warsztatów z Majsterkowania. Każde dziecko otrzymało swój zestaw drewnianych deseczek oraz młotek. Po udzieleniu instrukcji przez panią prowadzącą zajęcia dzieci rozpoczęły wbijanie gwoździ – słychać nas było w całym sklepie. Byli wśród nas tacy, którzy po raz pierwszy w życiu trzymali młotek i samodzielnie wbijali gwoździe. Po zbiciu skrzyneczki dzieci przystąpiły do dekorowania jej za pomocą kółek samoprzylepnych. Kompozycje były przeróżne, ale górował motyw „pawie oczka”. Na zakończenie każdy otrzymał jeszcze upominek do swojej skrzynki. Była to super zabawa i niesamowite doświadczenie. Bardzo dziękujemy!!!