Poduszka – pocieszajka [data utworzenia: 2017-12-18 ]
   Poduszka "pocieszajka"

Wolontariat Sportowej Szkoy Podstawowej nr 3 im. Jzefa Jaworskiego w ramach pomagania przygotowa „puchate” niespodzianki dla pacjentw oddziau pediatrycznego Wojewdzkiego Szpitala w Zgierzu. Uczennice Julia Myjkowska, Marcelina Kaczmarek oraz Sandra Kubis przy niewielkiej pomocy kochanych bab i rodzicw wykonay  kolorowe poduszki, ktre miay by podarunkiem witecznym w szarej szpitalnej codziennoci. Cho jak okazao si  oddzia pediatryczny  jest bardzo kolorowy, a nasze poduszki – pocieszajki  doday tam  dodatkowe kolorytu. Rado z dawania jest bezcenna zwaszcza widzc na twarzach dzieci umiechy. Mamy nadzieje, e dzisiejsze spotkanie jest okazj do nawizana staej wsppracy.

[x] Zamknij