Poduszka – pocieszajka [data utworzenia: 2017-12-18 ]
   Poduszka "pocieszajka"

Wolontariat Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Józefa Jaworskiego w ramach pomagania przygotował „puchate” niespodzianki dla pacjentów oddziału pediatrycznego Wojewódzkiego Szpitala w Zgierzu. Uczennice Julia Myjkowska, Marcelina Kaczmarek oraz Sandra Kubis przy niewielkiej pomocy kochanych babć i rodziców wykonały  kolorowe poduszki, które miały być podarunkiem świątecznym w szarej szpitalnej codzienności. Choć jak okazało się  oddział pediatryczny  jest bardzo kolorowy, a nasze poduszki – pocieszajki  dodały tam  dodatkowe kolorytu. Radość z dawania jest bezcenna zwłaszcza widząc na twarzach dzieci uśmiechy. Mamy nadzieje, że dzisiejsze spotkanie jest okazją do nawiązana stałej współpracy.