Apel z okazji uchwalenia Konwencji o prawach dziec [data utworzenia: 2018-01-10 ]

Uroczysty apel z okazji uchwalenia

Konwencji o prawach dziecka

W dniu 20 listopada 2017r. odby si uroczysty apel z okazji uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Klasa III B przedstawia w krtkim zarysie histori tego wydarzenia. Uczniowie recytowali wiersze cile zwizane z tematyk uroczystoci. Wystp wzbogaciy rytmiczne piosenki z repertuaru Majki Jeowskiej oraz piosenka pt. ,,Mam prawo by…” Wszystkim aktorom podzikowaa pani dyrektor szkoy Elbieta Gowacka, ktra wrczya dzieciom ksik Grzegorza Kasdepke pt: ,,Kuba i Buba w szpitalu” ze specjaln dedykacj dla wszystkich uczniw klas I - III od Rzecznika Praw Dziecka pana Marka Michalaka. Ta pozycja ksikowa staa si  pocztkiem specjalnego zbioru ksiek dla najmodszych mwicych o ich  prawach, ktry bdzie znajdowa si w bibliotece szkolnej.  Na zakoczenie spotkania, pani pedagog szkoy, Renata Mroziska na rce wychowawcw klas wrczya listy, ktre kilka dni wczeniej napisali rodzice dla swoich dzieci.

[x] Zamknij