Jasełka, jasełka ... [data utworzenia: 2018-01-19 ]

Tradycyjnie jak co roku uczniowie naszej szkoły wystawiali jasełka – czyli historię związaną z Bożym narodzeniem. W tym roku odpowiedzialną była klasa IIIc wraz z wychowawczynią Elżbietą Zadworską i katechetką Elżbietą Romanowicz.
Pierwszy  występ był na Opłatku dla nauczycieli. Obecny był wśród nas Pan Burmistrz Jacek Lipiński i Ks. Proboszcz z Parafii Św. Archaniołów Gabriel Kołodziej oraz emerytowani nauczyciele i inni zaproszeni goście.
Drugie jasełka odbyły się w Domu Dziennego pobytu „Wrzos”. Pensjonariusze razem z nami śpiewali kolędy, które łączą pokolenia. Występ zakończyły gromkie brawa.
Trzeci raz przedstawienie zorganizowane zostało w szkole dla kolegów i koleżanek z młodszej grupy wiekowej. Wszyscy aktorzy zasłużyli na wielkie podziękowania. W imieniu Rady Rodziców i naszej Dyrekcji , „ Mikołaj” rozdał każdej klasie słodki upominek.