Jaseka, jaseka ... [data utworzenia: 2018-01-19 ]

Tradycyjnie jak co roku uczniowie naszej szkoy wystawiali jaseka – czyli histori zwizan z Boym narodzeniem. W tym roku odpowiedzialn bya klasa IIIc wraz z wychowawczyni Elbiet Zadworsk i katechetk Elbiet Romanowicz.
Pierwszy  wystp by na Opatku dla nauczycieli. Obecny by wrd nas Pan Burmistrz Jacek Lipiski i Ks. Proboszcz z Parafii w. Archaniow Gabriel Koodziej oraz emerytowani nauczyciele i inni zaproszeni gocie.
Drugie jaseka odbyy si w Domu Dziennego pobytu „Wrzos”. Pensjonariusze razem z nami piewali koldy, ktre cz pokolenia. Wystp zakoczyy gromkie brawa.
Trzeci raz przedstawienie zorganizowane zostao w szkole dla kolegw i koleanek z modszej grupy wiekowej. Wszyscy aktorzy zasuyli na wielkie podzikowania. W imieniu Rady Rodzicw i naszej Dyrekcji , „ Mikoaj” rozda kadej klasie sodki upominek.

[x] Zamknij