Dni Otwarte w Sportowej Szkole Podstawowej [data utworzenia: 2018-03-02 ]

Dni Otwarte w Sportowej Szkole Podstawowej.

W dniu 20 lutego 2018 r. naszą ,,Trójkę” odwiedzili rodzice wraz z przyszłymi pierwszoklasistami. Na małej sali gimnastycznej, oprócz krótkiego występu artystycznego uczniów z  klasy III B,  został zaprezentowany pokaz multimedialny ukazujący najważniejsze informacje przedstawiające pracę i główne wydarzenia z życia naszej  szkoły. Następnie goście zwiedzali nową EKO - pracownię, bibliotekę szkolną - bogato wyposażoną w najnowsze pozycje książkowe , sale lekcyjne, w których uczą się dzieci z klas edukacji wczesnoszkolnej.  Dużym zainteresowaniem cieszyła się pracownia komputerowa. Rodzice mogli obejrzeć i dowiedzieć się o zasadach funkcjonowania stołówki szkolnej. Najmłodsi z radością uczestniczyli w zabawach sportowych takich jak: skok w dal, rzut piłeczką do celu, bieg między przeszkodami. Rodzice z uwagą oglądali podręczniki i zeszyty uczniów z obecnych klas pierwszych.  Było wiele pytań dotyczących organizacji pracy świetlicy. Dni otwarte cieszyły się dużym zainteresowaniem rodziców, którzy po raz pierwszy odwiedzili naszą szkołę, ale miło było ponownie powitać osoby, które kiedyś kończyły naukę w naszej placówce. Mamy nadzieję, że nasza szkoła spełniła oczekiwania od strony dydaktycznej i materialnej  rodziców i  pierwszoklasistów.