8 marca w naszej szkole [data utworzenia: 2018-03-10 ]

Ju od samego rana 8 marca wszystkie kobiety w naszej szkole otrzymyway przepikne, pachnce nadchodzc wiosn, bukiety kwiatw. Uczniowie z klasy IIB pod opiek pani Elbiety Jurek przygotowali z tej okazji apel. Dzieci recytoway  wiersze oraz wystpiy w skeczu pt: ,,Oni Ona”. Wystp przeplatay takie znane przeboje jak:,,Ach te baby” czy ,,Tak bardzo si staraem”.  Chopcy  z klasy II wrczyli wszystkim zgromadzonym paniom kolorowe laurki. Na zakoczenie  pani dyrektor Elbieta Gowacka podzikowaa modym aktorom za bardzo ciekawy i peen humoru wystp i tym samym zoya yczenia z okazji nadchodzcego Dnia Mczyzn.
 Tego samego dnia odby si apel z okazji Dnia Kobiet i Mczyzn dla najstarszej grupy wiekowej klas VII i klas gimnazjalnych. Program artystyczny przygotowaa klasa VIIa pod opiek wychowawcy A.Kowalczyk. W artobliwy sposb zadedykowano kilka znanych piosenek przeplatanych porwnaniem kobiet i mczyzn. Aktorzy otrzymali gromkie oklaski.