8 marca w naszej szkole [data utworzenia: 2018-03-10 ]

Już od samego rana 8 marca wszystkie kobiety w naszej szkole otrzymywały przepiękne, pachnące nadchodzącą wiosną, bukiety kwiatów. Uczniowie z klasy IIB pod opieką pani Elżbiety Jurek przygotowali z tej okazji apel. Dzieci recytowały  wiersze oraz wystąpiły w skeczu pt: ,,Oni Ona”. Występ przeplatały takie znane przeboje jak:,,Ach te baby” czy ,,Tak bardzo się starałem”.  Chłopcy  z klasy II wręczyli wszystkim zgromadzonym paniom kolorowe laurki. Na zakończenie  pani dyrektor Elżbieta Głowacka podziękowała młodym aktorom za bardzo ciekawy i pełen humoru występ i tym samym złożyła życzenia z okazji nadchodzącego Dnia Mężczyzn.
 Tego samego dnia odbył się apel z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn dla najstarszej grupy wiekowej klas VII i klas gimnazjalnych. Program artystyczny przygotowała klasa VIIa pod opieką wychowawcy A.Kowalczyk. W żartobliwy sposób zadedykowano kilka znanych piosenek przeplatanych porównaniem kobiet i mężczyzn. Aktorzy otrzymali gromkie oklaski.