I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKOŁA PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
8 marca w naszej szkole [data utworzenia: 2018-03-10 ]
 
 Już od samego rana 8 marca wszystkie kobiety w naszej szkole otrzymywały przepiękne, pachnące nadchodzącą wiosną, bukiety kwiatów. Uczniowie z klasy IIB pod opieką pani Elżbiety Jurek przygotowali z tej okazji apel. Dzieci recytowały  wiersze oraz wystąpiły w skeczu pt: ,,Oni Ona”. Występ przeplatały takie znane przeboje jak:,,Ach te baby” czy ,,Tak bardzo się starałem”.  Chłopcy  z klasy II wręczyli wszystkim zgromadzonym paniom kolorowe laurki. Na zakończenie  pani dyrektor Elżbieta Głowacka podziękowała młodym aktorom za bardzo ciekawy i pełen humoru występ i tym samym złożyła życzenia z okazji nadchodzącego Dnia Mężczyzn.
 Tego samego dnia odbył się apel z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn dla najstarszej grupy wiekowej klas VII i klas gimnazjalnych. Program artystyczny przygotowała klasa VIIa pod opieką wychowawcy A.Kowalczyk. W żartobliwy sposób zadedykowano kilka znanych piosenek przeplatanych porównaniem kobiet i mężczyzn. Aktorzy otrzymali gromkie oklaski.

 


[ Strona Główna ]

G A L E R I A   Z D J Ę Ć | kliknij na zdjęciu aby powiekszyć
 ( 800 x 533 )
 ( 800 x 533 )
 ( 800 x 533 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA