Dzie Irlandzki w naszej szkole [data utworzenia: 2018-03-24 ]

Dzie Irlandzki

w naszej szkole

Dzi 19 marca 2018r. odby si w naszej szkole Dzie Irlandzki, ze wzgldu na wito patrona Irlandii w. Patryka, ktre przypado w tym roku w sobot. Na dugiej przerwie po drugiej lekcji uczniowie pili zielon herbat i jedli ciasteczka. Uczniowie mieli za zadanie ubra si w zielone ciuszki, a w klasach III,IV i V  Samorzd Uczniowski szkoy podstawowej ogosi konkurs na czapk irlandzkiego krasnoludka leprechauna.  Czapki musiay by wykonane wedug wskazwek. Oto wyniki: I miejsce zaja Magdalena Zarba kl. Va, II miejsce ex aequo zajli: Karina Poszepczyska kl. Va i Patryk Daszkiewicz kl. IV a, wyrnienie otrzyma Hubert Nowak z kl. Va. Gratulujemy!! Pomysodawc obchodw by nauczyciel j. angielskiego p. Andrzej Musia, a wykonawc uczennice klasy VIIa z wychowawc p. Agnieszk Kowalczyk.