Serdecznie zapraszamy! [data utworzenia: 2018-04-11 ]

Serdecznie zapraszamy!
 Jeśli wiosenne dni nudzą Ciebie, Twoich znajomych lub dzieci nie dają Ci spokoju to spotkaj się z nami!
Jesteśmy miłośnikami tracenia czasu przy grach planszowych, poznawania ludzi, gimnastykowania mózgu i ogólnie fajnego spędzania wolnego czasu.
Jeżeli lubisz grać bez prądu i ekranu lub chcesz poznać tą alternatywę na niedzielne popołudnie zapraszam wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w grach planszowych!
Zaproście znajomych, przyjdźcie rodzinnie lub samotnie - na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Do zobaczenia w Sportowej Trójce już 15 kwietnia 2018r. (niedziela) od  godziny 15.00
 Szczegóły dotyczące tego wydarzenia znajdziecie pod tymi adresami:

Rodzice uczniów klasy VI A