Informacja!!! [data utworzenia: 2018-05-27 ]

KOMUNIKAT  DOTYCZCY  ZAJ  SZKOLNYCH

W DNIACH  28.05.2018  - 30.05.2018 ROKU

Szanowni Rodzice

W dniu 25.05.2018 r. ok. godz. 23:00 na skadowisku odpadw na terenie byych zakadw Boruta w Zgierzu, przy ul. Kwasowej doszo do uwolnienia do atmosfery emisji duej iloci substancji pochodzcych ze spalania odpadw komunalnych. Ze wzgldu na aktualny brak informacji o zawartoci odpadw, ktre ulegy spaleniu, dokadny skad spalin jest trudny do ustalenia.

W zwizku z wyjtkow sytuacj spowodowan poarem na skadowisku odpadw w Zgierzu, Miejskie Centrum Zarzdzania Kryzysowego podjo decyzj dotyczc organizacji zaj szkolnych.

Informuj, i w najbliszych dniach,

tj. 28,29,30 maja 2018 roku

/poniedziaek, wtorek i roda/

zajcia w szkole bd odbyway si  zgodnie
z obowizujcym planem zaj

W trosce o bezpieczestwo dzieci, ze wzgldu na bardzo due zanieczyszczenie powietrza wszystkie zajcia bd  prowadzone wycznie w budynku szkolnym a sale lekcyjne nie bd wietrzone.

W czasie przerw, zaj sportowych i zaj wietlicowych  uczniowie nie bd wychodzili na zewntrz.

Istnieje jednak prawdopodobiestwo, e zajcia bd musiay zosta skrcone lub zawieszone (w zalenoci od biecej sytuacji spowodowanej poarem oraz jakoci powietrza).

Jeeli macie Pastwo moliwo zaopiekowania si dziemi w najbliszych dniach, bardzo prosz o pozostawienie ich

w domach.

Prosz rwnie o czste sprawdzanie informacji zamieszczonych na szkolnej stronie internetowej oraz wiadomoci w dzienniku elektronicznym.

Bdziemy na bieco informowa Pastwa o organizacji pracy szkoy.

Dyrektor szkoy

Elbieta Gowacka