Informacja!!! [data utworzenia: 2018-05-27 ]

KOMUNIKAT  DOTYCZĄCY  ZAJĘĆ  SZKOLNYCH

W DNIACH  28.05.2018  - 30.05.2018 ROKU

Szanowni Rodzice

W dniu 25.05.2018 r. ok. godz. 23:00 na składowisku odpadów na terenie byłych zakładów Boruta w Zgierzu, przy ul. Kwasowej doszło do uwolnienia do atmosfery emisji dużej ilości substancji pochodzących ze spalania odpadów komunalnych. Ze względu na aktualny brak informacji o zawartości odpadów, które uległy spaleniu, dokładny skład spalin jest trudny do ustalenia.

W związku z wyjątkową sytuacją spowodowaną pożarem na składowisku odpadów w Zgierzu, Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego podjęło decyzję dotyczącą organizacji zajęć szkolnych.

Informuję, iż w najbliższych dniach,

tj. 28,29,30 maja 2018 roku

/poniedziałek, wtorek i środa/

zajęcia w szkole będą odbywały się  zgodnie
z obowiązującym planem zajęć

W trosce o bezpieczeństwo dzieci, ze względu na bardzo duże zanieczyszczenie powietrza wszystkie zajęcia będą  prowadzone wyłącznie w budynku szkolnym a sale lekcyjne nie będą wietrzone.

W czasie przerw, zajęć sportowych i zajęć świetlicowych  uczniowie nie będą wychodzili na zewnątrz.

Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że zajęcia będą musiały zostać skrócone lub zawieszone (w zależności od bieżącej sytuacji spowodowanej pożarem oraz jakością powietrza).

Jeżeli macie Państwo możliwość zaopiekowania się dziećmi w najbliższych dniach, bardzo proszę o pozostawienie ich

w domach.

Proszę również o częste sprawdzanie informacji zamieszczonych na szkolnej stronie internetowej oraz wiadomości w dzienniku elektronicznym.

Będziemy na bieżąco informować Państwa o organizacji pracy szkoły.

Elżbieta Głowacka