II Przegld Spektakli Profilaktycznych ju za nami [data utworzenia: 2018-06-13 ]

II Przegld Spektakli Profilaktycznych

ju za nami

W tym roku dwie grupy modych aktorw   z naszej szkoy zaprezentoway si na deskach Modzieowego Domu Kultury w Aleksandrowie dzkim podczas przegldu spektakli profilaktycznych.  Spotkanie  po raz kolejny zorganizowaa  Gminna Komisja Rozwizywania  Problemw Alkoholowych w Aleksandrowie dzkim.
 Honorowy patronat nad Przegldem obj  Burmistrz Aleksandrowa dzkiego p. Jacek Lipiski.
 W kategorii klas IV- VI szkoy podstawowej uczniowie z klasy VA   zaprezentowali spektakl pt „Wszystko zaley od Ciebie”
 Mody czowiek, ktry spotka ducha mg sprawdzi swoj przyszo jaka go spotka jeli dokona niesusznego wyboru.  Uczniowie pod opiek p. Elbiety Dbiec  zajli II miejsce.

Uczniowie aktorzy:

Grabowska Lena
Antek Pawlak
Franek Witkowski
Maks Rojewski
Mikoaj Sekuta
Daniel Dutkiewicz
Emilie Thebline

W kategorii klas VII  szkoy podstawowe – III gimnazjum   grupa najstarszych uczniw zaprezentowaa spektakl pt „ W zwierciadle”.
 Modzi ludzie rwnie i w tym przypadku mogli sami dokona wyboru  czy bd podali lepo za mod kreowan w kolorowych czasopismach,  gdzie licz si tylko przyjemnoci, czy  wane s pienidze i dobra zabawa.  A moe co innego w yciu si liczy?
 Grupa modych artystw  pod opiek  p.  Renaty Mroziskiej  zaja  I miejsce.

Skad grupy:

Jakub Szuba