II Przegląd Spektakli Profilaktycznych już za nami [data utworzenia: 2018-06-13 ]

II Przegląd Spektakli Profilaktycznych

już za nami

W tym roku dwie grupy młodych aktorów   z naszej szkoły zaprezentowały się na deskach Młodzieżowego Domu Kultury w Aleksandrowie Łódzkim podczas przeglądu spektakli profilaktycznych.  Spotkanie  po raz kolejny zorganizowała  Gminna Komisja Rozwiązywania  Problemów Alkoholowych w Aleksandrowie Łódzkim.
 Honorowy patronat nad Przeglądem objął  Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego p. Jacek Lipiński.
 W kategorii klas IV- VI szkoły podstawowej uczniowie z klasy VA   zaprezentowali spektakl pt „Wszystko zależy od Ciebie”
 Młody człowiek, który spotkał ducha mógł sprawdzić swoją przyszłość jaka go spotka jeśli dokona niesłusznego wyboru.  Uczniowie pod opieką p. Elżbiety Dębiec  zajęli II miejsce.

Uczniowie aktorzy:

Grabowska Lena
Antek Pawlak
Franek Witkowski
Maks Rojewski
Mikołaj Sekuta
Daniel Dutkiewicz
Emilie Thebline

W kategorii klas VII  szkoły podstawowe – III gimnazjum   grupa najstarszych uczniów zaprezentowała spektakl pt „ W zwierciadle”.
 Młodzi ludzie również i w tym przypadku mogli sami dokonać wyboru  czy będą podążali ślepo za modą kreowaną w kolorowych czasopismach,  gdzie liczą się tylko przyjemności, czy  ważne są pieniądze i dobra zabawa.  A może coś innego w życiu się liczy?
 Grupa młodych artystów  pod opieką  p.  Renaty Mrozińskiej  zajęła  I miejsce.

Skład grupy:

Jakub Szuba