Ubezpieczenie w roku szkolnym 2018/2019 [data utworzenia: 2018-09-10 ]
 Ubezpieczenie w roku szkolnym 2018/2019
Ubezpieczenie NNW jest dobrowolne
 Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w roku szkolnym 2018/2019:
  • uczniów w roku szkolnym 2018/2019 ubezpiecza firma Supra Brokers,
  • w załączniku znajdują się  informacje dotyczące oferty,
  • płatność do 30.09.2018 r. (razem z opłatą należy dostarczyć wychowawcy klasy wypełniony formularz przystąpienia do ubezpieczenia),
  • rodziców, którzy rezygnują ze szkolnego ubezpieczenia dzieci, prosimy o zgłoszenie tej informacji w sekretariacie szkoły,
  • rodziców, którzy potrzebują skorzystać ze zwolnienia z opłaty za ubezpieczenie dziecka,  prosimy o zgłoszenie się do sekretariatu szkoły.

UBEZPIECZENIE SZKOLNE NNW UCZNIÓW KLAS IV-VIII ORAZ III GIMNAZJUM – KONIECZNIE WYBIERAMY WARIANT SPORTOWY UBEZPIECZENIA.

UBEZPIECZENIE SZKOLNE UCZNIÓW KLAS I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ – MOŻNA WYBRAĆ KAŻDY WARIANT UBEZPIECZENIA , ALE W PRZYPADKU, GDY DZIECKO UCZĘSZCZA DO KLUBU SPORTOWEGO, SEKCJI SPORTOWEJ, KORZYSTA Z DODATKOWYCH ZAJĘĆ SPORTOWYCH - PŁYWANIE , TANIEC, BALET ITP. PROSIMY O WYBÓR WARIANTU SPORTOWEGO.

P L I K I do pobrania kliknij na opis aby ściągnąć
 Tabela norm oceny procentowej uszczerbku na zdrowiu Rozmiar: 669.99KB
 Postanowienia Dodatkowe i Odmienne od OWU Supra Warianty I-III Rozmiar: 260.61KB
 Postanowienia Dodatkowe i Odmienne od OWU Supra Wariant IV Rozmiar: 267.37KB