Ubezpieczenie w roku szkolnym 2018/2019 [data utworzenia: 2018-09-10 ]
 Ubezpieczenie w roku szkolnym 2018/2019
Ubezpieczenie NNW jest dobrowolne
 Ubezpieczenie od nastpstw nieszczliwych wypadkw w roku szkolnym 2018/2019:
  • uczniw w roku szkolnym 2018/2019 ubezpiecza firma Supra Brokers,
  • w zaczniku znajduj si  informacje dotyczce oferty,
  • patno do 30.09.2018 r. (razem z opat naley dostarczy wychowawcy klasy wypeniony formularz przystpienia do ubezpieczenia),
  • rodzicw, ktrzy rezygnuj ze szkolnego ubezpieczenia dzieci, prosimy o zgoszenie tej informacji w sekretariacie szkoy,
  • rodzicw, ktrzy potrzebuj skorzysta ze zwolnienia z opaty za ubezpieczenie dziecka,  prosimy o zgoszenie si do sekretariatu szkoy.

UBEZPIECZENIE SZKOLNE NNW UCZNIW KLAS IV-VIII ORAZ III GIMNAZJUM – KONIECZNIE WYBIERAMY WARIANT SPORTOWY UBEZPIECZENIA.

UBEZPIECZENIE SZKOLNE UCZNIW KLAS I-III SZKOY PODSTAWOWEJ – MONA WYBRA KADY WARIANT UBEZPIECZENIA , ALE W PRZYPADKU, GDY DZIECKO UCZSZCZA DO KLUBU SPORTOWEGO, SEKCJI SPORTOWEJ, KORZYSTA Z DODATKOWYCH ZAJ SPORTOWYCH - PYWANIE , TANIEC, BALET ITP. PROSIMY O WYBR WARIANTU SPORTOWEGO.

P L I K I do pobrania kliknij na opis aby cign
 Tabela norm oceny procentowej uszczerbku na zdrowiu Rozmiar: 669.99KB
 Postanowienia Dodatkowe i Odmienne od OWU Supra Warianty I-III Rozmiar: 260.61KB
 Postanowienia Dodatkowe i Odmienne od OWU Supra Wariant IV Rozmiar: 267.37KB