Konkurs informatyczny [data utworzenia: 2018-09-30 ]

Konkurs informatyczny

"POLSKA NIEPODLEGŁA"

Z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 ogłasza konkurs informatyczny dla uczniów naszej szkoły związany ze świętowaniem jubileuszu.
Celem głównym konkursu jest pogłębienie i utrwalenie wiedzy historycznej wśród młodego pokolenia na temat walki Polaków o Niepodległość Ojczyzny. Oprócz tego chcemy aby konkurs promował  zainteresowania informatyczne i matematyczne poprzez zastosowanie nowych technologii i urządzeń multimedialnych.
 Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu Informatycznego.

P L I K I do pobrania kliknij na opis aby ściągnąć
 Regulamin konkursu Rozmiar: 20.36KB