Przedszkolaki w bibliotece szkolnej [data utworzenia: 2018-10-30 ]
                   Przedszkolaki
      w bibliotece szkolnej

Od najmodszych lat powinnimy rozbudza zainteresowanie ksik, dlatego te przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Aleksandrowie dzkim odwiedziy w dniu 25.10.2018 r. nasz bibliotek szkoln. Okazj do spotkania byo wito bibliotek – Padziernik Miesicem Bibliotek Szkolnych. Poszczeglne grupy przychodziy wraz z opiekunami (cztery grupy). Dzieci byy zafascynowane magicznym dla nich miejscem. Dla wikszoci bya to pierwsza wizyta w naszej bibliotece. Przedszkolaki dowiedziay si, co to za miejsce, jak nazywa si osoba, ktra tu pracuje, poznay rwnie zasady zachowania si w bibliotece. Nastpnie z wielkim zainteresowaniem suchay pani Grayny Kwiatkowskiej, ktra przeczytaa im ksieczk „Franklin idzie do szkoy” (starszym), a modszym „Sekret ponurego zamku”. Po wysuchaniu tekstu, dzieci koloroway ilustracje do ksieczek.
 Wycieczka bardzo si wszystkim spodobaa. Dostarczya wielu cennych informacji, zadowolenia i wrae.
 Grayna Kwiatkowska