Mikoajki 2018 [data utworzenia: 2019-01-02 ]
     Mikoajki 2018

6 grudnia w naszej szkole roi si od maych, czerwonych postaci.Dzie ten rozpoczyna si niecodziennie, gdy przed lekcjami wszystkich  uczniw, i ich rodzicw oraz nauczycieli witaj i czstuj akociami dwaj weseli Mikoaje.W cigu dnia w klasach jest bardzo wesoo, gdy dzieci wrczaj sobie drobne upominki. Tradycyjnie ju, w tym roku, jak i w ubiegym, klasy IIIB i IIA wziy udzia w Biegu Mikoajkowym, ktry odby si alejkami naszego parku. Podczas tego spotkania dzieci goniy uciekajcego Mikoaja, uczestniczyy w wielu konkursach i wsplnej zabawie oraz podziwiay witeczne dekoracje.
Dzie ten naley do jednego z najbardziej oczekiwanych w szkole i szkoda tylko, e tak szybko mija.