Bajki na jednej nodze [data utworzenia: 2019-02-08 ]

31 stycznia uczniowie z naszej klasy I - III obejrzeli spektakl w wersji rymowanej ,,Bajki na jednej nodze” przygotowany przez zesp teatralny GRUPA T z Torunia. W przedstawieniu poruszony zosta problem zdrowego trybu ycia, dbania o higien osobist oraz przestrog  przed nieznajomymi. Spektakl to peen humoru zbir najbardziej popularnych bani ,,Czerwonego Kapturka”, ,,Krlewny nieki” i ,,Kopciuszka”.
Czerwony Kapturek zrozumia do czego prowadzi zbyt dua atwowierno, nieka dowiedziaa si, e trzeba my owoce przed jedzeniem, a Kopciuszek zacz dba o higien osobist. Banie koczyy si penym humoru moraem. Wszystkie dzieci wietnie si bawiy i cieszyy ze wsplnego spotkania.