I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKO�A PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
Zakończenie roku szkolnego 2006/2007 w ZSS [data utworzenia: 2007-06-28 ]
Zakończenie roku szkolnego 2006/2007
w Zespole Szkół Sportowych
Dnia 22 czerwca 2007 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2006/2007. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie z Zespołu Szkół Sportowych po raz ostatni spotkali się w tym roku szkolnym, by podsumować wyniki swojej rocznej pracy.
Uroczystości odbyły się w trzech grupach wiekowych:
  • klasy IV – VI szkoły podstawowej o godz. 9.00
  • klasy I – III szkoły podstawowej o godz. 10.30
  • klasy I – II gimnazjum o godz. 12.00
(zakończenie klas III gimnazjum odbyło się w środę 20.06.2007r.)
Po krótkim przemówieniu Pani Dyrektor Elżbiety Głowackiej w każdej grupie wiekowej następowało wręczanie uczniom świadectw z wyróżnieniem, nagród książkowych, dyplomów i podziękowań. Przedstawione zostały również sukcesy uczniów w licznych konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych.
Całość każdej uroczystości wzbogaciły występy artystyczne uczniów oraz podziękowania nauczycielom za trud nauczania i opiekę. Po każdym apelu wychowawcy klas wręczyli w klasach świadectwa i życzyli dzieciom i młodzieży udanych, radosnych i zdrowych wakacji.
KLASY IV – VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ
Uczniowie, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem (średnia ocen 4,75 i powyżej oraz zachowanie bardzo dobre lub wzorowe):

KLASA VI A wychowawca p. Justyna Pałka - Średnia klasy: 4,16

  • Joanna Felczak – 5,4
  • Martyna Grabarczyk – 5,20
  • Norbert Janiszewski – 5,20
  • Mateusz Błaszczyk – 5,10
  • Kamil Sójka – 4,90
  • Szymon Pietrzykowski – 4,90
KLASA VI B wychowawca p. Agnieszka Kowalczyk - Średnia klasy: 3,96
  • Marciniak Dominika - 5,20
  • Thomas Mehlberg –5,20
  • Justyna Matusiak – 4,90
  • Bojanowski Konrad – 4,80
KLASA V A wychowawca p. Grażyna Wrońska - Średnia klasy: 4,2
  • Aleksandra Mastalerz – 5,22
  • Patrycja Pietrzak - 5,11
  • Konrad Syguła – 5,0
  • Karol Wasilewski – 4,89
  • Aleksandra Olejniczak – 4,78
  • Kamil Aleksandrowicz – 4,78
KLASA V B wychowawca p. Renata Rzepecka - Średnia klasy: 3,91
  • Rita Andrzejczak – 5,22
  • Cezary Opoczyński – 5,11
  • Dawid Gapy – 4,78
  • Katarzyna Zwierzchowska – 4,78
KLASA IV A wychowawca p. Marzena Samulska - Średnia klasy: 4,14
  • Anna Szymańska - 5,70
  • Bartłomiej Dąbek – 5,10
  • Piotr Fibich – 5,0
  • Kowalczyk Anna – 5,0
  • Podębska Edyta – 5,0
  • Nina Lipka – 4,9
  • Rafał Felczak – 4,8
  • Alicja Gut – 4,8
KLASA IV B wychowawca p. Anna Drabczyńska - Średnia klasy: 4,09
  • Daniel Przybysz - 5,3
  • Justyna Kubik – 5,2
  • Marlena Staszak – 5,2
  • Klaudia Kapusta – 4,9
  • Magdalena Joachimiak – 4,8
  • Piotr Maciejewski – 4,8
Uczniowie, którzy otrzymali dyplom za 100% frekwencję:
  • Artur Mrowiński z klasy IV b
  • Karolina Fornal z klasy V a
  • Martyna Skonieczka z klasy V b
  • Patryk Walczak – kl. VI a
Sukcesy uczniów z klas IV – VI w konkursach przedmiotowych:
  1. Tytuł „Laureata I stopnia z wyróżnieniem” za uzyskanie maksymalnej liczby punktów w międzynarodowym konkursie języka angielskiego „Test Oxford Plus” otrzymali: Daniel Przybysz ucz. kl. IV b , Justyna Kubik ucz. kl. IV b, Klaudia Jędrzejczak ucz. kl. V b, Mateusz Błaszczyk ucz. kl. VI a, Martyna Grabarczyk ucz. kl. VI a, Norbert Janiszewski ucz. kl. VI a, Kamil Sójka ucz. kl. VI a, Maria Borkowska ucz. kl. VI a. Do konkursu uczniów przygotowały p. Anna Drabczyńska, p. Agnieszka Kowalczyk.
  2. Mateusz Błaszczyk ucz. kl. VI a uzyskał dyplom Laureata III stopnia(15 miejsce w województwie) oraz Martyna Grabarczyk uzyskała 38 miejsce w województwie w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „English Ace 2007”..Do konkursu uczniów przygotowała p. Anna Drabczyńska.
  3. Wyróżnienie dla Anny Szymańskiej ucz. kl. IV a, Artura Mrowińskiego ucz. kl. IV a w III ogólnopolskim konkursie polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień”. ”.Do konkursu uczniów przygotowała p. Marzena Samulska, p. Grażyna Wrońska.
  4. II lokata dla Justyny Kubik ucz. kl. IV b w ogólnopolskim konkursie humanistycznym „Omnibus 2007”( 2 miejsce w województwie, 63 miejsce w kraju) oraz III lokata dla Mateusza Błaszczyka ucz. kl. VI a (36 miejsce w województwie) w ogólnopolskim konkursie humanistycznym „Omnibus 2007”. Oprócz w/w wymienionych uczniów najlepsze wyniki w szkole uzyskali: Klaudia Jędrzejczak kl. V b Do konkursu uczniów przygotowała p. Marzena Samulska, p. Grażyna Wrońska.
  5. Udział uczniów klas VI : Dominiki Marciniak, Klaudii Ucińskiej, Norberta Janiszewskiego, Marty Jakubowskiej w ogólnopolskim konkursie poetyckim „Jutro... w świat” Do konkursu uczniów przygotowała p. Grażyna Wrońska.
  6. III lokata dla Anny Szymańskiej w ogólnopolskim konkursie „Alfik humanistyczny 2006”( 8 miejsce w województwie). Oprócz w/w uczniów najlepsze wyniki w szkole uzyskali :Dawid Gapys ucz. kl. V b, Mateusz Błaszczyk ucz. kl. VI a, Mateusz Olborski ucz. k. I b. Do konkursu uczniów przygotowała p. Marzena Samulska, p.Grażyna Wrońska
  7. Udział uczniów ZSS w konkursie matematycznym „Kangur”. Najlepszy wynik uzyskała: Anna Szymańska ucz. kl. IV a. Do konkursu ucznnicę przygotowała p.Renata Rzepecka, p. Krystyna Kurek
  8. Wyróżnienie dla uczniów Szkoły Podstawowej w wojewódzkim konkursie „Świat w zmysłach”. Do konkursu uczniów przygotowały p. Justyna Pałka i p. Agnieszka Kowalczyk.
  9. III miejsce dla Chóru ZSS w wojewódzkim Festiwalu Piosenki I tańca „ Aleksandrowska Wiosna 2007 ‘. Dokonkursu uczniów przygotowala p. Bożena Komorowska.
  10. II miejsce dla Dawida Rudyka ucz. kl. VI b i III miejsce dla Huberta Rafalskiego
    ucz. kl. VI a w powiatowym konkursie wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Do konkursu uczniów przygotował p. Robert Pietrzak.
  11. II miejsce dla Anny Szymańskiej ucz. kl. IV a oraz III miejsce dla Mateusza Błaszczyka w XIV Konstantynowskim Konkursie Matematycznym. Do konkursu uczniów przygotowała p. Renata Rzepecka.
  12. V miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej w „Powiatowym konkursie wiedzy o Europie”. Do konkursu uczniów przygotowały p. Agnieszka Kowalczyk i p.Magdalena Banaszek.
  13. I miejsce dla Borysa Bąka ucz. kl. V a oraz wyróżnienie dla Daniela Zamojskiego ucz. kl. IV b w gminnym konkursie poetyckim„Aleksandrów moje miasto”. Do konkursu uczniów przygotowała p. Grażyna Wrońska i p. Marzena Samulska.
  14. II miejsce dla uczniów klasy VI - Joanny Felczak, Martyny Grabarczyk, Mateusza Błaszczyka, Norberta Janiszewskiego w gminnym konkursie matematycznym
    „ Matematyczne zabawy”. Do konkursu uczniów przygotowała p. Renata Rzepecka.
  15. II miejsce dla uczniów klas VI – Norberta Janiszewskiego, Mateusza Błaszczyka,
    Dominika Marciniak, Justyna Matusiak w gminnym konkursie j. polskiego „Aby język giętki powiedział wszystko , co pomyśli głowa”. Do konkursu uczniów przygotowała p. Grażyna Wrońska.
  16. Tytuł „Mistrza ortografii” uzyskał Bartłomiej Dąbek ucz. k.IV w I międzyszkolnym konkursie ortograficznym. ”. Do konkursu uczniów przygotowała p. Grażyna Wrońska i p. Marzena Samulska.
  17. IV miejsce dla uczniów kl. V: Rity Andrzejczak, Aleksandry Mastalerz i Klaudii Kapusty w gminnym konkursie „ Wiedzy o mieście i gminie Aleksandrów Łodzki”.Do konkursu uczniów przygotowały p. Grażyna Kwiatkowska i p. Marzena Samulska.
  18. Wyróżnienie dla Aleksandry Olejniczak ucz. kl. V a w gminnym konkursie informatycznym „Malowanie na ekranie”. Do konkursu uczniów przygotowywałp. Robert Pietrzak.
  19. I miejsce dla Mateusza Błaszczyka i Konrada Bojanowskiego, II miejsce dla Marii Borkowskiej i Dominiki Marciniak oraz III miejsce dla Marty Kowalskiej, Szymona Pietrzykowskiego, Justyny Matusiak, Aleksandry Kaliny uczniów kl. VI w szkolnym konkursie „Wiedzy o Unii Europejskiej. . "Do konkursu uczniów przygotowała p.Magdalena Banaszek

NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

LEKKA ATLETYKA
  • I miejsce w Gminnym Czwórboju LA – DZ i CH
  • I miejsce w Powiatowym Czwórboju LA – DZ i CH
  • I miejsce w Rejonowym Czwórboju LA – DZ i CH
  • I miejsce w Wojewódzkim Czwórboju LA – CH
  • II miejsce w Wojewódzkim Czwórboju LA – DZ
  • XVII miejsce - CH i XXIV miejsce - DZ w Mistrzostwach Polski w Czwórboju LA – 12 – 14.06.2007Skład drużyn – Kamil Sójka, Ruszczyk Szymon, Norbert Janiszewski, Patryk Walczak, Damian Bobrowski, Damian Kowalski, Natalia Okła, Anna Pawłowska, Agnieszka Justyn, Emilia Sibińska, Karolina Fornal, Iza Glińska,
  • II miejsce w Leśnym Biegu Grotnickim w kategorii szkół podstawowych – drużyna DZ i CH – 23.05.2007
  • I miejsce uczniów klas IV i V w Powiatowych Czwartkach LA

GRY ZESPOŁOWE
  • I miejsce w Mini Piłce Koszykowej w gminie – CH
  • I miejsce w Mini Piłce Koszykowej w powiecie – CH
  • III miejsce w Mini Piłce Koszykowej w rejonie – CH
  • I miejsce w Mini Piłce Ręcznej w gminie – CH
  • II miejsce w Mini Piłce Ręcznej w powiecie – CH
  • I miejsce w Mini Piłce Nożnej w gminie – CH
  • IV miejsce w Mini Piłce Nożnej w powiecie - CH

NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Kamil Sójka – najlepszy zawodnik w Rejonowym Czwórboju LA

  • III miejsce w Leśnym Biegu Grotnickim – rocznik 1994,
  • III miejsce na Mistrzostwach Polski w rzucie piłeczką palantową,

Anna Pawłowska – najlepsza zawodniczka w Rejonowym Czwórboju LA,

  • I miejsce w Leśnym Biegu Grotnickim – rocznik 1994

Iza Glińska - I miejsce w Leśnym Biegu Grotnickim – rocznik 1995
Bartosz Szymański - II miejsce w Leśnym Biegu Grotnickim

KLASY I – III KSZTAŁCENIA ZINTEGROWANEGO
Najlepsi uczniowie z klasy I a wychowawca p. Elżbieta Zadworska
  • SzymonJaworski
  • Ernest Kacprzak
  • Jerzy Serafin
  • Paulina Skiera
  • Julia Szkudlarek
  • Alicja Wawrowska
  • Bartłomiej Wdowiak
  • Karina Woźniak
  • Piotr Kucejko
  • Mariusz Podsiadły
  • Julia Bączyk
  • Roksana Hałas
Najlepsi uczniowie z klasy I b wychowawca p. Elżbieta Jurek
  • Oliwia Broże
  • Michał Cukanow
  • Kinga Hermanowicz
  • Justyna Owczarek
  • Oliwia Pałka
  • Katarzyna Panek
  • Laura Patera
  • Mateusz Pietrzak
  • Natalia Smolarek
  • Julia Ścigaczewska
  • Jakub Ziąbka
  • Piotr Drab
  • Mateusz Twardowski
Najlepsi uczniowie z klasy II a wychowawca p. Katarzyna Hyża
  • Krzysztof Rzącki
  • Szymon Jankiewicz
  • Mateusz Bojanowski
  • Karolina Dębowska
  • Julia Paczkowska
  • Dominika Sitkiewicz
  • Michał Jędrzejczak
Najlepsi uczniowie z klasy II b wychowawca p. Mirosława Bryszewska
  • Michał Susik
  • Klaudia Szczerbicka
  • Adrianna Hałas
  • Mateusz Mazgaj
  • Bartosz Sarbak
  • Jan Szmilewski
  • Jakub Andrzejczak
  • Natalia Filińska
  • Martyna Stodólska
Najlepsi uczniowie z klasy III a wychowawca p. Filomena Krawczyk
  • Lidia Ziąbka
  • Roksana Nikodemska
  • Magdalena Świętosławska
  • Michał Górny
  • Michał Wrzesiński
  • Emilia Glapska
Najlepsi uczniowie z klasy III b wychowawca p. Mirosława Sicińska
  • Karolina Kostowska
  • Jakub Będowski
  • Oliwia Majsterek
  • Joanna Żuk
  • Dominika Ścigaczewska c. Piotra
  • Damian Biernacki
Uczeń, który otrzymał dyplom za 100% frekwencję:
  • Mateusz Pietrzak -kl. I b KZ
Sukcesy uczniów z klas I – III kształcenia zintegrowanego w konkursach
  1. IV miejsce dla Jerzego Serafina i Jakuba Ziąbki uczniów kl.I SP w Powiatowym Konkursie Sprawności Fizycznej i Wiedzy o Bezpieczeństwie”. Do konkursu uczniów przygotowały p. Elżbieta Jurek i p. Elżbieta Zadworska.
  2. Udział uczniów w konkursie matematycznym „Kangur”. Najlepsze wyniki uzyskali: Krzysztof Rzącki i Jakub Andrzejczak ucz. kl. II SP, Karolina Kostowska ucz. kl. III b. Do konkursu uczniów przygotowała p. Renat Rzepecka, p. Krystyna Kurek,p.Mirosława Sicińska.
  3. Wyróżnienie dla Karoliny Kostowskiej ucz. kl. III b w III ogólnopolskim konkursie polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień”. ”.Do konkursu uczniów przygotowała p. Mirosława Sicińska
  4. I miejsce dla Kariny Woźniak ucz. kl. I a SP i Michała Susika ucz. kl. II b SP w gminnym konkursie „Świerszczykowe wierszyki”. Do konkursu uczniów przygotowały p. Elżbieta Zadworska, p. Mirosława Bryszewska, p. Elżbieta Zadworska, p.Elżbieta Jurek
  5. I miejsce dla Małgorzaty Panek ucz. kl. III b oraz wyróżnienie dla Martyny Jabłońskiej ucz. kl. I a w gminnym konkursie plastycznym „Aleksandrów moje miasto”. Do konkursu uczniów przygotowała p. Elżbieta Wypłosz.
  6. I miejsce dla uczniów klas III SP w gminnym konkursie „ Wiedzy o literaturze dziecięcej”. Do konkursu uczniów przygotowały p. Mirosława Sicińska i p. Filomena Krawczyk.
  7. II miejsce dla Karoliny Kostowskiej ucz. kl. III b w międzyszkolnym konkursie ortograficznym „Mały mistrz ortografii”. Do konkursu uczennicę przygotowała p.Mirosława Sicińska.
  8. I miejsce dla uczniów klas II SP : Karoliny Dębowskiej, Szymona Jankiewicza i Michała Susika w gminnym konkursie „Potyczki drugoklasistów”. Do konkursu uczniów przygotowały p. Katarzyna Hyża i p. Mirosława Bryszewska
  9. II miejsce dla uczniów kl. III SP – Emilii Glapskiej, Oliwiii Majsterek, Karoliny Kostowskiej w gminnym konkursie języka angielskiego „Fun Fair”. Do konkursu uczniów przygotowały p. Agnieszka Kowalczyk i p. Magdalena Chmielarska
  10. III miejsce dla uczniów klas II Szkoły Podstawowej: Szymona Jankiewicza, Krzysztofa Rząckiego, Jakuba Andrzejczaka, Mateusza Mazgaja w gminnym konkursie matematycznym „Matematyka dla smyka”. Do konkursu uczniów przygotowała p. Mirosława Bryszewska.
  11. IV miejsce dla Michała Cukanowa ucz. kl. I b, Michała Susika ucz. kl. II b oraz Lidii Ziąbki ucz. kl. III a w międzyszkolnym konkursie „Myśl, słowo, ruch”. Do konkursu uczniów przygotowała p. Elżbieta Jurek.
  12. V miejsce dla drużyny klas II SP : Mateusza Bojanowskiego, Krzysztofa Rząckiego, Mateusza Mazgaja w gminnym konkursie „Jestem bezpieczny na drodze”. Do konkursu uczniów przygotowała p. Katarzyna Hyża.
  13. I miejsce dla klasy II b kształcenia zintegrowanego w szkolnym konkursie na gazetkę tematyczną „Dokarmiamy zwierzęta zimą”. Do konkursu uczniów przygotowała p. Mirosława Bryszewska.
KLASY I – II GIMNAZJUM
Uczniowie, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem (średnia ocen 4,75 i powyżej oraz zachowanie bardzo dobre lub wzorowe)

Klasa I a wychowawca p. Ewa Jóźwiak - Średnia klasy - 3,86

  • Amalia Habib – 5,46

Klasa I b wychowawca p. Bogumiła Szymańska - Średnia klasy - 3,68

  • Andrzej Musiał –5,23
  • IzabelaTurek – 5,15
  • Mateusz Olborski – 4,92

Klasa IIa wychowawca p. Magdalena Wojciechowska - Średnia klasy - 3,51

  • Katarzyna Kośka – 5,31
  • Alicja Pietrzykowska – 4,77

Klasa II b wychowawca p. Liliana Lipińska - Średnia klasy - 3,44

  • Katarzyna Szymańska – 5,46
  • Karolina Karasiak – 5,15
  • Agata Mielczarek – 4,77
  • Milena Grabowska – 4,76
Sukcesy uczniów klas I – II gimnazjum w konkursach przedmiotowych
  1. II miejsce dla Katarzyny Kośki ucz. kl. II a w ogólnopolskim konkursie religijnym pt. „Tęskno mi do kraju tego…”poświęconym Janowi Pawłowi II .Do konkursu uczniów przygotowała Małgorzata Dobrzyńska.
  2. VII miejsce dla Katarzyny Szymańskiej ucz. kl. II b w wojewódzkim etapie ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego „English Ace 2007”..Do konkursu uczniów przygotowała p. Anna Drabczyńska.
  3. Udział uczniów klasy III a , II a i II b w ogólnopolskim konkursie historycznym „Krąg”. W etapie szkolnym I miejsce zajęła Ewelina Bojanowska. Do konkursu uczniów przygotowała p. Magdalena Banaszek.
  4. Trzy nagrody główne, 20 nagród pierwszych i 20 nagród drugich dla ZSS w wojewódzkim konkursie „Selektywna zbiórka odpadów”. Konkurs prowadziła p. Liliana Lipińska.
  5. II miejsce dla uczniów gimnazjum w wojewódzkim konkursie „ Region w zmysłach”. Do konkursu uczniów przygotowały p. Liliana Lipińska i p. Bogumiła Szymańska.
  6. III miejsce dla Chóru ZSS w wojewódzkim Festiwalu Piosenki I tańca „ Aleksandrowska Wiosna 2007 ‘. Dokonkursu uczniów przygotowala p. Bożena Komorowska.
  7. III miejsce dla uczniów gimnazjum w wojewódzkim konkursie „Pasje regionu”.
    Do konkursu uczniów przygotowały p. Liliana Lipińska i p. Bogumiła Szymańska.
  8. III miejsce dla Alicji kit ndek ucz. kl. I a w powiatowym konkursie plastycznym” mundurek szkolny – modny, wygodny i ekologiczny. Do konkursu uczniów przygotowywała p. Elżbieta Wypłosz.
  9. VI miejsce dla drużyny gimnazjum w składzie : Dominik Staszak, Mateusz Olborski, Patryk Lebor ucz. k. I b w „Powiatowym Turnieju o bezpieczeństwie ruchu drogowego”. Do konkursu uczniów przygotował p. Robert Pietrzak
  10. VII miejsce dla Karoliny Karasiak i Katarzyny Szymańskiej uczennic klasy II b w gminnym konkursie historycznym „Cudze chwalicie swego nie znacie”. Do konkursu uczniów przygotowała p. Magdalena Banaszek.
  11. Wyróżnienie dla Bartłomieja Cecota ucz. kl. I b w gminnym konkursie plastycznym ”Aleksandrów moje miasto”. Do konkursu uczniów przygotowała p. Elżbieta Wypłosz.
  12. I miejsce dla klasy I a, II miejsce dla klasy III b oraz III miejsce dla klasy I b w szkolnym konkursie na prezentację o Szwecji. Do konkursu uczniów przygotowali wychowawcy klas.
  13. I miejsce dla Mileny Grabowskiej ucz. kl. II b, II miejsce dla Doroty Szewczyk ucz. kl. II b, III miejsce dla Dominika Staszaka ucz. kl. I b w szkolnym konkursie religijnym „ Sługa Boży Jan Paweł II”. Do konkursu uczniów przygotowała Małgorzata Dobrzyńska.
Osiągnięcia sportowe uczniów gimnazjum w II semestrze 2006/2007
Wojewódzka Szkolna Liga Lekkoatletyczna
Dziewczęta i chłopcy drużynowo zajęli I miejsce i wywalczyli prawo startu w Finale Krajowym.
W skład drużyny dziewcząt wchodziły:
Rutkowska Klaudia, Jadczak Anita, Zinser Kinga, Milczarek Monika, Jędrzejczak Marta, Romanowicz Anna, Sibińska Monika, Pskit Agata, Kaliszewska Marta, Sowińska Aleksandra, Podsiadłowicz Monika, Pietrzak Marta, Zalicka Sylwia, Sikora Julita, Janicka Agnieszka
W skład drużyny chłopców wchodzili:
Rogalski Michał, Górniak Rafał, Gromek Damian, Kucina Kamil, Wierzbowski Kamil, Wojtczak Radosław, Kosiorowski Marcin, Robaszkiewicz Bartłomiej, Rakowski Patryk, Kwiatkowski Bernard, Wiliński Patryk, Dominowski Karol, Karasiak Mateusz, Rutkowski Maciej, Augustyniak Kamil
Do startu zawodników przygotowywali następujący trenerzy: Leszek Lipiński, Kazimierz Tomczyk, Roman Karasiak, Paweł Zdrajkowski i Robert Joachimiak
Mistrzostwa Województwa Młodzików
I m Górniak Rafał w skoku w dal (5,88), trener Paweł Zdrajkowski
I m Karasiak Mateusz w pchnięciu kula (13,80), trener Robert Joachimiak
II m Karasiak Mateusz w rzucie dyskiem (43,68), trener Robert Joachimiak
II m Sikora Julita w rzucie dyskiem (23,78), trener Robert Joachimiak
II m Monika Milczarek w biegu na 300m p.pł (50,06), trener Kazimierz Tomczyk
III m Janicka Agnieszka w rzucie dyskiem (22,73), trener Robert Joachimiak
Finał Krajowy Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej
Dziewczęta i chłopcy drużynowo zajęli VIII miejsce
W skład drużyny dziewcząt wchodziły:
Rutkowska Klaudia, Jadczak Anita, Zinser Kinga, Milczarek Monika, Jędrzejczak Marta, Romanowicz Anna, Sibińska Monika, Pskit Agata, Glapińska Adrianna, Sowińska Aleksandra, Podsiadłowicz Monika, Pietrzak Marta, Zalicka Sylwia, Sikora Julita, Janicka Agnieszka
W skład drużyny chłopców wchodzili:
Rogalski Michał, Górniak Rafał, Gromek Damian, Kucina Kamil, Wierzbowski Kamil, Wojtczak Radosław, Kosiorowski Marcin, Robaszkiewicz Bartłomiej, Rakowski Patryk, Kwiatkowski Bernard, Kowalski Mateusz, Dominowski Karol, Karasiak Mateusz, Rutkowski Maciej, Kalina Artur



[ Strona Główna ]

G A L E R I A   Z D J Ę Ć | kliknij na zdjęciu aby powiekszyć
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA