Spotkanie z Rodzicem [data utworzenia: 2019-04-06 ]
  Spotkanie z Rodzicem
  W poniedziaek 25 marca w wietlicy szkolnej gocilimy p.Ew Michalak – pikark, mistrzyni Polski w pice nonej na piasku. Nasz go to utalentowany sportowiec, ale przede wszystkim mama naszego ucznia z klasy Ia – Huberta.
P. Ewa obecnie gra w klubie KOTAN OZORKW. Mistrzostwo Polski zdobya wraz z koleankami z klubu BEACH SOCCER GREMBACH D w 2017 roku i w 2018 roku. Podczas spotkania z uczniami p. Ewa opowiedziaa zgromadzonym o swojej dotychczasowej karierze. Pokazaa liczne nagrody i trofea, ktre dotd zdobya. W trakcie spotkania uczestnicy mieli moliwo zadawania pyta.
 Wszyscy z zainteresowaniem suchali, a pyta do gocia byo mnstwo. Pewnie po tym spotkaniu niejedna dziewczynka i wielu chopcw pomyli o karierze sportowej.
Spotkanie zakoczyy gromkie brawa oraz wsplne pamitkowe zdjcie.

Bardzo dzikuj p. Ewie Michalak za powicony czas i zapraszam kolejnych rodzicw do prezentacji swoich pasji i zainteresowa.
 Sylwia Daszkiewicz