Szef Domowej Kuchni 2019 [data utworzenia: 2019-04-29 ]

Szef Domowej Kuchni

– utrwalam zdrowe nawyki po raz kolejny w naszej szkole.

Po raz trzeci zachcalimy najmodszych  do nabywania zdrowych nawykw ywieniowych poprzez gotowanie.  Dwuosobowe zespoy ze szk podstawowych z naszej gminy  mogy zmierzy si w midzyszkolnym konkursie „Szef Domowej kuchni – utrwalam zdrowe nawyki”.
 Podczas konkursu kademu towarzyszy dobry humor.  Nikt z uczestnikw nie by przegrany, kady otrzyma prezenty od naszych sponsorw MANUT POLSKA S.A. – zdrowe produkty ywnociowe oraz akcesoria kuchenne od „ m Hotel” z ktrego  Szef Kuchni p. Kamil cigaczewski  by przewodniczcym jury. Ponadto zwyciskie druyny  otrzymay  dodatkowe prezenty od naszego sponsora i wasnorcznie  wykonane fartuchy, eby mogli dalej propagowa zdrowe odywianie w swoich domach. Uczestnicy konkursu mogli posucha krtkiego wykadu dot. zdrowego odywia, ktry przygotowaa p. Iwona Krawczyk – Kys z  Poradni Dobry Dietetyk.
Najbardziej w podniebienia jury trafili uczniowie:

Kategoria klasy V-VI
•Stanisaw Fotrecki
•Borys Waczyski
Szkoy Podstawowej im.    Ks. Stefana Kardynaa Wyszyskiego Prymasa Tysiclecia

Kategoria klasy VII- VIII i Gim.
•Maria Bk
•Nikola Rbiewska