Gofry po niemiecku w klasie 7b [data utworzenia: 2019-06-10 ]
 Gofry po niemiecku w klasie VIIb
 We wtorek w klasie 7b odbya si smakowita lekcja niemieckiego. Podsumowaniem dziau o jedzeniu bya nietypowa lekcja, podczas ktrej wszyscy poznali przepis na pyszne gofry. Ponadto uczniowie przygotowali wszystkie dodatki, ktre powinny znale si na gofrach: bit mietan, truskawki, borwki,  nutell, maso orzechowe, cukier puder, sosy toffi i czekoladowe, posypki smakowe, rurki z czekolad, Pomysowo uczniw bya ogromna.  Ja ze swojej strony przyniosam wielk porcj ciasta na gofry i gofrownic. Mimo upalnej pogody lekcja bya przepyszna. Kady ucze wedle swojego smaku i inwencji ozdabia gofry, a ja yczyam „Guten Appetit”. Na pochwa zasuguje zachowanie klasy i bardzo wysoka kultura osobista. Wszyscy uczniowie dzielili si sodkimi dodatkami i cierpliwie czekali na sodki wypiek . Po zjedzeniu wymienilimy si opiniami na temat lekcji, ktra zgodnie z yczeniami uczniw w takiej smacznej formie powinna  odbywa si czciej. W planach na przyszy rok mamy rwnie lekcj z pczkami donuts, a moe uroczyste obchody Dnia Kota? Z takimi zdolnymi uczniami nie ma rzeczy niemoliwych- nawet gofry w ksztacie kota.
 Anna Pietrzak