Uroczyste rozpoczcie roku szkolnego 2019/2020 [data utworzenia: 2019-09-03 ]
  Uroczyste rozpoczcie
roku szkolnego 2019/2020

2 wrzenia 2019 roku razem z uczniami, rodzicami i przedstawicielami wadz samorzdowych powitalimy w „sportowej trjce” nowy rok szkolny.
 Podczas uroczystoci rozpoczcia roku szkolnego Burmistrz Aleksandrowa dzkiego Jacek Lipiski  przedstawi nowego dyrektora szkoy -  Piotra Adamczewskiego.
 Poza zmian na stanowisku dyrektora w szkole nastpiy rwnie zmiany na stanowiskach wicedyrektorw, ktrymi zostali Izabela Marciniak i Robert Joachimiak.
Piotr w kilku sowach przedstawi cele, ktre z caym zespoem pracownikw bdzie realizowa w nadchodzcym roku szkolnym, by stworzy ze szkoy ciekawe centrum edukacyjno-sportowe.
 Nowy dyrektor na zakoczenie uroczystoci yczy uczniom, aby nigdy nie przestawali by spragnieni wiedzy i  aby zdobywanie nowych wiadomoci i umiejtnoci dawao im rado i zadowolenie. Nauczycielom yczy  wielu osigni w pracy zawodowej, a przede wszystkim uznania i poczucia dumy z wasnego udziau w ksztatowaniu przyszoci modych pokole.
Rodzicom za, dobrej, otwartej wsppracy ze szko w poczuciu wsplnej odpowiedzialnoci za dobro dzieci i modziey.