„BEZPIECZEŃSTWO DZIECKA NA DRODZE” [data utworzenia: 2008-12-04 ]
„BEZPIECZEŃSTWO DZIECKA NA DRODZE”

18 września 2008 roku, wzorem lat ubiegłych, firma STOTOIL POLAND zorganizowała w naszej szkole akcję edukacyjno-informacyjną pod hasłem: „BEZPIECZEŃSTWO DZIECKA NA DRODZE”.

Celem akcji jest propagowanie zasad bezpiecznego poruszania się dzieci po drogach publicznych. Z tej okazji klasy pierwsze szkoły podstawowej wzięły udział w konkursie rysunkowym o tematyce związanej z bezpieczeństwem na drodze. Pierwszaki wysłuchały pani policjant i utrwaliły sobie odpowiednie zasady bezpieczeństwa na drodze oraz w najbliższym środowisku.

Na zakończenie spotkania wybrano najciekawszą pracę plastyczną. Zwycięzcą głównej nagrody został uczeń klasy I b Dawid Gołygowski, który otrzymał rower wraz z wyposażeniem. Wszystkie dzieci uczestniczące w spotkaniu otrzymały elementy odblaskowe, gry oraz różne drobne niespodzianki.