„BEZPIECZESTWO DZIECKA NA DRODZE” [data utworzenia: 2008-12-04 ]
„BEZPIECZESTWO DZIECKA NA DRODZE”

18 wrzenia 2008 roku, wzorem lat ubiegych, firma STOTOIL POLAND zorganizowaa w naszej szkole akcj edukacyjno-informacyjn pod hasem: „BEZPIECZESTWO DZIECKA NA DRODZE”.

Celem akcji jest propagowanie zasad bezpiecznego poruszania si dzieci po drogach publicznych. Z tej okazji klasy pierwsze szkoy podstawowej wziy udzia w konkursie rysunkowym o tematyce zwizanej z bezpieczestwem na drodze. Pierwszaki wysuchay pani policjant i utrwaliy sobie odpowiednie zasady bezpieczestwa na drodze oraz w najbliszym rodowisku.

Na zakoczenie spotkania wybrano najciekawsz prac plastyczn. Zwycizc gwnej nagrody zosta ucze klasy I b Dawid Goygowski, ktry otrzyma rower wraz z wyposaeniem. Wszystkie dzieci uczestniczce w spotkaniu otrzymay elementy odblaskowe, gry oraz rne drobne niespodzianki.