Góra Grosza 2008 [data utworzenia: 2009-01-26 ]
  GÓRA GROSZA 2008
Na przełomie miesiąca listopada i grudnia Wolontariat szkoły pod opieką pedagoga Renaty Mrozińskiej przeprowadził  ogólnopolską  akcję „Góra Grosza”.
Cała społeczność  szkolna przez dwa tygodnie przynosiła do przygotowanych przez przewodniczących klas  pojemników grosze – drobny bilon.
  Celem akcji jest wsparcie rodzinnych domów dziecka z całej Polski. Każdy grosz jest ważny aby innym żyło się lepiej. Akcja ta uczy również wrażliwości, empatii, tolerancji w stosunku do  drugiego człowieka.
 Nasi uczniowie wykazali się szczodrością i bardzo chętnie wzięli udział w zbiórce pieniędzy.
Zebraliśmy 155 zł. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i liczymy na Was w przyszłym roku.