Gra Grosza 2008 [data utworzenia: 2009-01-26 ]
  GRA GROSZA 2008
Na przeomie miesica listopada i grudnia Wolontariat szkoy pod opiek pedagoga Renaty Mroziskiej przeprowadzi  oglnopolsk  akcj „Gra Grosza”.
Caa spoeczno  szkolna przez dwa tygodnie przynosia do przygotowanych przez przewodniczcych klas  pojemnikw grosze – drobny bilon.
  Celem akcji jest wsparcie rodzinnych domw dziecka z caej Polski. Kady grosz jest wany aby innym yo si lepiej. Akcja ta uczy rwnie wraliwoci, empatii, tolerancji w stosunku do  drugiego czowieka.
 Nasi uczniowie wykazali si szczodroci i bardzo chtnie wzili udzia w zbirce pienidzy.
Zebralimy 155 z. Dzikujemy wszystkim za wsparcie i liczymy na Was w przyszym roku.

[x] Zamknij