Papierosom, alkoholowi i środkom psychoaktywnym mó [data utworzenia: 2009-01-28 ]
 Papierosom, alkoholowi
i środkom psychoaktywnym
mówimy: nie!

23.01.2009 r. uczennice klasy III a Miejskiego Gimnazjum Sportowego im. Józefa Jaworskiego w składzie: Adrianna Glapińska, Aleksandra Golińska, Patrycja Skiera, Przybysz Julia, Sikora Julita oraz Amalia Habib pod opieką wychowawcy klasy p.Ewy Jóźwiak oraz pedagoga szkolnego Renaty Mrozińskiej zorganizowały prelekcję dla swoich kolegów i koleżanek z gimnazjum.
 Tematem prezentacji były nałogi na jakie są narażeni młodzi ludzie, jakie one powodują zniszczenia w organizmie człowieka. Młodzież sięga po używki z różnych powodów: dla szpanu, z ciekawości, z chęci przypodobania się grupie, aby poczuć się dorosłym. Wiedzą, że używki są szkodliwe dla zdrowia, a mimo to próbują.
Podczas tego spotkania  dziewczęta za pomocą prezentacji  multimedialnej przedstawiły swoim rówieśnikom dlaczego nie warto sięgać po używki, dokąd ta droga może zaprowadzić ich samych  oraz ich znajomych, przyjaciół.
Używki nie są w modzie, modne jest zdrowie i kondycja fizyczna,
jak przystało na uczniów sportowej…

P L I K I do pobrania kliknij na opis aby ściągnąć
 Papierosom, alkoholowi i środkom psychoaktywnym mówimy nie - prezentacja Rozmiar: 2.36MB