Papierosom, alkoholowi i rodkom psychoaktywnym m [data utworzenia: 2009-01-28 ]
 Papierosom, alkoholowi
i rodkom psychoaktywnym
mwimy: nie!

23.01.2009 r. uczennice klasy III a Miejskiego Gimnazjum Sportowego im. Jzefa Jaworskiego w skadzie: Adrianna Glapiska, Aleksandra Goliska, Patrycja Skiera, Przybysz Julia, Sikora Julita oraz Amalia Habib pod opiek wychowawcy klasy p.Ewy Jwiak oraz pedagoga szkolnego Renaty Mroziskiej zorganizoway prelekcj dla swoich kolegw i koleanek z gimnazjum.
 Tematem prezentacji byy naogi na jakie s naraeni modzi ludzie, jakie one powoduj zniszczenia w organizmie czowieka. Modzie siga po uywki z rnych powodw: dla szpanu, z ciekawoci, z chci przypodobania si grupie, aby poczu si dorosym. Wiedz, e uywki s szkodliwe dla zdrowia, a mimo to prbuj.
Podczas tego spotkania  dziewczta za pomoc prezentacji  multimedialnej przedstawiy swoim rwienikom dlaczego nie warto siga po uywki, dokd ta droga moe zaprowadzi ich samych  oraz ich znajomych, przyjaci.
Uywki nie s w modzie, modne jest zdrowie i kondycja fizyczna,
jak przystao na uczniw sportowej…

P L I K I do pobrania kliknij na opis aby cign
 Papierosom, alkoholowi i rodkom psychoaktywnym mwimy nie - prezentacja Rozmiar: 2.36MB