I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKO�A PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
Podsumowanie I semestru 2008/2009 [data utworzenia: 2009-01-31 ]
 Apel podsumowujący I semestr 2008/2009
W styczniu zakończył się I semestr nauki w roku szkolnym 2008/2009.
Na posiedzeniu Rady Pedagogicznej w dniu 19 stycznia 2009 r. zatwierdzono wyniki klasyfikacji. Cała społeczność szkolna spotkała się 23 stycznia 2009 roku na apelu podsumowującym pracę uczniów w I półroczu.

Szkoła Podstawowa

Klasy „0” – III kształcenia zintegrowanego

Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce

Klasa „0”:

  • Zuzanna Ziąbka
  • Aleksandra Bednarek
  • Bartosz Góra
  • Wiktoria Otto
  • Wiktor Olczyk
 

Klasa I a:

  • Zofia Dębska
  • Oliwia Świątczak
  • Julia Kaczmarek
  • Wiktoria Bogusz
  • Zuzanna Kurowska
  • Aleksandra Kubasik
  • Alan Grabski

Klasa I b:

  • Jakub Białek
  • Krzysztof Chołys
  • Mateusz Diuna
  • Kacper Woźniak
  • Joanna Małkiewicz
  • Julia Nowacka
  • Gabriel Rakowiecki
  • Karolina Stasiak
  • Konrad Stefaniak
  • Dominik Strumiłło

Klasa II a:

  • Natalia Frede
  • Michał Gebel
  • Weronika Katarzyńska
  • Elżbieta Osęka
  • Gabriela Podemska
  • Kacper Raczyński
  • Aleksander Sekuła

Klasa II b:

  • Antoni Chudzik
  • Hubert Janiszewski
  • Paweł Jankiewicz
  • Sandra Kosztowna
  • Maciej Ławniczak
  • Dominika Mianowska
  • Kamil Ścigaczewski

Klasa III a:

  • Ernest Kacprzak
  • Szymon Jaworski
  • Patryk Oraczewski
  • Inga Olczyk
  • Mariusz Podsiadły
  • Jerzy Serafin
  • Paulina Skiera
  • Julia Szkudlarek
  • Alicja Wawrowska
  • Bartłomiej Wdowiak
  • Karina Woźniak
  • Piotr Kucejko

Klasa III b:

  • Michał Cukanow
  • Piotr Drab
  • Kinga Hermanowicz
  • Norbert Ogrodowczyk
  • Justyna Owczarek
  • Laura Maklesa
  • Mateusz Pietrzak
  • Piotr Ziąbka

 

 Klasy IV – VI szkoły podstawowej
Średnie ocen poszczególnych klas IV – VI
w pierwszym semestrze 2008/2009
IV a – 4,29
IV b – 4,39
V a  – 3,72
V b  – 3,99
VI a – 3,82
VI b - 3,68

 Klasa z najwyższą średnią to IV b– 4,39
Średnia ocen klas IV – VI w I semestrze wynosi 3,98

średnia

L.p.

 Imię i nazwisko ucznia

Klasa

5,4

1

Bartłomiej Dąbek

VI a

5,3

2

Klaudia Szczerbicka

IV b

3Anna Szymańska
 VI a

5,2

4

Karolina Kostowska

V b

5,18

5

Julia Paczkowska

IV a

5,1

6

Adrianna Hałas

IV b

7

Michał Susik

IV b

8

Lidia Ziąbka

V a

5,0

9

Marta Drobnik

IV a

10

Karolina Dębowska

IV a

4,9

11

Natalia Filińska

IV b

12

Katarzyna Matczak

IV b

13

Edyta Podębska

VI a

4,89

14

Justyna Kubik

VI b

4,81

15

Dominika Sitkiewicz

IV a

16

Krzysztof Rzącki

IV a

4,8

17

Marta Sójka

V b

18

Oliwia Majsterek

V b

19

Anna Kowalczyk

VI a

20

Daniel Przybysz

VI b

 

 

Uczniowie klas I – III gimnazjum
z najwyższą średnią ocen:
Klasa z najwyższą średnią to I a – 3,82
Średnia ocen klas I – III w I semestrze wynosi 3,59

średnia

 l.p.

Imię i nazwisko  ucznia

 klasa

5,0

1

Andrzej Musiał

III b

4,92

2

Amalia Habib

III a

4,86

3

Janiszewski Norbert

II a

4,79

4

Patrycja Pietrzak

I a

 
 Po przedstawieniu wyników w nauce pani dyrektor przeszła do omówienia konkursów,w których nasi uczniowie zdobyli nagrody i wyróżnienia.
 Osiągnięcia w konkursach:
 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH
    1. I miejsce w kategorii chórów gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych  
    w Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek organizowanym przez Wydział Edukacji Miasta Łodzi
    2. II miejsce w kategorii chórów gimnazjalnych w Wojewódzkim Konkursie Kolęd, Pastorałek, Pieśni i Piosenek Bożonarodzeniowych  w ramach programu „Śpiewająca Polska”
 SZKOŁA PODSTAWOWA
 Klasy 0 – III
  • VIII Międzyszkolny Konkurs ”Moja bezpieczna szkoła”  organizowany przez Szkołę Podstawowa nr 54 w Łodzi pod patronatem i we współpracy z Państwową Inspekcja Pracy Okręgowym Inspektoratem Pracy w Łodzi
Wyróżnienie za plakat - Gabriela Podemska - kl. II
  • Gminny konkurs dla klas III „ Zostań z nami” o Janie Pawle II
 Wyróżnienia: Cukanow Michał, Szewczyk Martyna, Patera Laura, Pałka Oliwia
  • Szkolny konkurs „Bezpieczeństwo dziecka na drodze” organizowany przez firmę STOTOIL POLAND
I miejsce  - Dawid Gołygowski - kl. I b

  • Szkolny konkurs grafiki komputerowej dla klas 0 – III „Świąteczna kartka”
Nagrodzeni:
  • Adrian Modliński – kl. Ib
  • Natalia Frede – kl. II a
  • Karina Woźniak – kl. III a
Wyróżnienia:
  • Krzyś Chołys – kl. I b
  • Elżbieta Oseka kl. II a
  • Zuzanna Marciniak kl. II b
  • Oliwia Niemier kl. II b
  • Bogusz Wołczek kl. II b
  • Roksana Hałas kl. III a
  • Oliwia Pałka kl. III b
 Klasy IV– VI
  • Szkolny etap konkursu na najładniejszą kartkę świąteczną:
  • 1 miejsce – Klaudia Szczerbicka kl. IV b
  • 2 miejsce – Roksana Kalemba kl. V a
  • 3 miejsce – Aleksandra Grabska kl. VI b
Wyróżnienia:
  • Lena Kocięba kl. VI a
  • Artur Fabiszewski kl. VI a
  • Dominika Ścigaczewska c. P. kl. V b
  • Szkolny etap konkursu gminnego z wiedzy biblijnej „Ewangelia według Św. Jana”

Do następnego etapu zakwalifikowali się:

  • Katarzyna Romanowicz kl. IV a
  • Lidia Ziąbka kl. V a
  • Bartłomiej Dąbek kl. VIa
  • W ramach obchodów miesiąca pamięci narodowej odbyły się konkursy:

          – historyczny

            -  recytatorski

            -  literacki
  Wyniki zostały odczytane na specjalnym apelu. Laureaci i uczestnicy zostali nagrodzeni.

 GIMNAZJUM
  • VI Festiwal Piosenki Obcojęzycznej organizowanym przez Zespół Szkół Integracyjnych w Łodzi
I miejsce dla Martyny Grabarczyk kl. II a  
  • Szkolny etap konkursu gminnego z wiedzy religijnej dla szkół gimnazjalnych ”Biada mi, gdybym nie głosił Ewangelii”.
Do następnego etapu zakwalifikowali się:
  • Natalia Markowicz kl. I a
  • Patrycja Pietrzak kl. I a
  • Karol Wasilewski kl. I a
  • Szkolny etap konkursu na najładniejszą kartkę świąteczną:
  • 1 miejsce – Bartłomiej Cecot  kl. III a
  • 2 miejsce – Paulina Kowalska kl. I a
  • 3 miejsce – Mateusz Strugarski kl. I a
Wyróżnienia:
  • Karolina Fornal kl. I a
  • Paulina Sitkiewicz kl. III b
  • Monika Smolarek kl. III b
Następnie pani dyrektor E. Głowacka poprosiła o przedstawienie osiągnięć sportowych uczniów Zespołu Szkół Sportowych. Prezentacji dokonała wicedyrektor szkoły pani Ilona Zinser.
 SZKOŁA PODSTAWOWA
  • Powiatowe i rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe
    I miejsce chłopców, II miejsce dziewcząt
  • Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe
    V miejsce chłopcy i VI miejsce Dziewczęta
  • Powiatowe zawody pływackie
    I miejsce chłopcy i III miejsce dziewczęta
  • Wojewódzkie zawody pływackie
    V miejsce chłopcy
  • Powiatowe rozgrywki w unihokeja
    I miejsce chłopcy i III miejsce dziewczęta
    W rejonowych rozgrywkach chłopcy zakończyli rywalizacje na III miejscu.
  • Mistrzostwa klas drugich województwa łódzkiego
    I miejsce styl  grzbietowy i II miejsce styl dowolny – Antoni Chudzik II b
    II miejsce styl grzbietowy – Jakub Kałużny kl. II
  • Mistrzostwa klas trzecich województwa łódzkiego
    II miejsce styl motylkowy i III miejsce styl grzbietowy – Michał Cukanow kl. III b
 GIMNAZJUM
  • Mistrzostwa Regionu Młodzików
    I miejsce: Patryk Rakowski – dysk
                  Patryk Rakowski – kula
                  Julita Sikora – dysk
    II miejsce: Robert Załoga – kula
                   Robert Załoga – dysk
    III miejsce: Julita Sikora – kula
                    Maciej Rutkowski – kula
                    Maciej Rutkowski – dysk
  • Mistrzostwa Polski – Mały Memoriał J. Kusocińskiego
    II miejsce – Patryk Rakowski – dysk
    III miejsce – Patryk Rakowski – kula
    IV miejsce – Julita Sikora – dysk
    V miejsce – Robert Załoga – kula
    VI miejsce – Robert Załoga –dysk
  • Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe - II miejsce dziewcząt
  • Powiatowe rozgrywki w piłkę koszykową chłopców  - I miejsce
  • Mistrzostwa Polski Czternastolatków w pływaniu
    IX miejsce – Rita Andrzejczak styl grzbietowy
    XI miejsce – Rita Andrzejczak styl dowolny
    X miejsce - Amanda Ryter styl dowolny
    XI miejsce – Luiza Dworaczek styl motylkowy

 

Dyrektor szkoły Elżbieta Głowacka podziękowała wszystkim nauczycielom i uczniom za dotychczasową pracę i życzyła sukcesów w II semestrze.
W związku ze zbliżającymi się feriami pani dyrektor przypomniała uczniom
o przestrzeganiu zasad bezpiecznego zachowania oraz złożyła wszystkim życzenia dobrego i owocnego wypoczynku.



[ Strona Główna ]

G A L E R I A   Z D J Ę Ć | kliknij na zdjęciu aby powiekszyć
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA