Dzie Dziecka - apel [data utworzenia: 2009-06-02 ]
  DZIE DZIECKA
Dnia 1 czerwca 2009 roku z okazji Dnia Dziecka odbyo si w naszej szkole spotkanie braci uczniowskiej z dyrekcj szkoy.
 Pani dyrektor Elbieta Gowacka w imieniu wszystkich pracownikw szkoy zoya uczniom najserdeczniejsze yczenia i wrczya im sodkie upominki ufundowane przez Rad Rodzicw.
Dyrektor szkoy odczytaa rwnie list od Organizatorw i Wolontariuszy Programu „Seniorzy w akcji” z yczeniami skierowanymi do wszystkich uczniw naszej szkoy.
 Na szczegln uwag zasuguj sowa:
„Jeli czasem trafi si Wam poraka, to przyjmijcie j z godnoci i naleytym szacunkiem dla lepszego przeciwnika. Ale przede wszystkim zwyciajcie!”
 Do tych przepiknych sw doczony by te upominek w postaci piki z autografami osb realizujcych program. Nauczycielki z naszej szkoy panie: Grayna Wroska i Renata Mroziska nawizay wspprac z dzkim Uniwersytetem Trzeciego Wieku im. Heleny Kretz, czego wynikiem byy warsztaty „Japonia: ludzie, krajobrazy, kultura” prowadzone w czasie ferii zimowych w naszej szkole.

[x] Zamknij