Dzień Dziecka - apel [data utworzenia: 2009-06-02 ]
  DZIEŃ DZIECKA
Dnia 1 czerwca 2009 roku z okazji Dnia Dziecka odbyło się w naszej szkole spotkanie braci uczniowskiej z dyrekcją szkoły.
 Pani dyrektor Elżbieta Głowacka w imieniu wszystkich pracowników szkoły złożyła uczniom najserdeczniejsze życzenia i wręczyła im słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców.
Dyrektor szkoły odczytała również list od Organizatorów i Wolontariuszy Programu „Seniorzy w akcji” z życzeniami skierowanymi do wszystkich uczniów naszej szkoły.
 Na szczególną uwagę zasługują słowa:
„Jeśli czasem trafi się Wam porażka, to przyjmijcie ją z godnością i należytym szacunkiem dla lepszego przeciwnika. Ale przede wszystkim zwyciężajcie!”
 Do tych przepięknych słów dołączony był też upominek w postaci piłki z autografami osób realizujących program. Nauczycielki z naszej szkoły panie: Grażyna Wrońska i Renata Mrozińska nawiązały współpracę z Łódzkim Uniwersytetem Trzeciego Wieku im. Heleny Kretz, czego wynikiem były warsztaty „Japonia: ludzie, krajobrazy, kultura” prowadzone w czasie ferii zimowych w naszej szkole.