Prawa Dziecka - apel [data utworzenia: 2009-06-03 ]
   PRAWA  DZIECKA
W dniu 3 czerwca 2009 r. uczniowie klas IV-VI SP zostali zaproszeni na apel poświęcony prawom dziecka. Członkowie Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem p. Agnieszki Kowalczyk i p. Justyny Pałka przygotowali bardzo ciekawy program artystyczny przybliżającym nam tę tematykę.
 Na apelu odniesiono się do praw ucznia, ale uwagę wszystkich zebranych zwrócono również na obowiązki, które na uczniach spoczywają.
Pani dyrektor Elżbieta Głowacka podziękowała aktorom i nauczycielom za przygotowanie apelu. Przypomniała także prawa i obowiązki uczniów Sportowej Szkoły Podstawowej i poprosiła o ich respektowanie. Zwróciła również uwagę na szczególną sytuację związaną z budową hali sportowej przy naszej szkole i na niebezpieczeństwa z tym związane. Poprosiła uczniów o wyjątkową ostrożność i niewychodzenie w czasie lekcji z budynku szkoły bez opieki nauczyciela.