Prawa Dziecka - apel [data utworzenia: 2009-06-03 ]
   PRAWA  DZIECKA
W dniu 3 czerwca 2009 r. uczniowie klas IV-VI SP zostali zaproszeni na apel powicony prawom dziecka. Czonkowie Samorzdu Uczniowskiego pod kierunkiem p. Agnieszki Kowalczyk i p. Justyny Paka przygotowali bardzo ciekawy program artystyczny przybliajcym nam t tematyk.
 Na apelu odniesiono si do praw ucznia, ale uwag wszystkich zebranych zwrcono rwnie na obowizki, ktre na uczniach spoczywaj.
Pani dyrektor Elbieta Gowacka podzikowaa aktorom i nauczycielom za przygotowanie apelu. Przypomniaa take prawa i obowizki uczniw Sportowej Szkoy Podstawowej i poprosia o ich respektowanie. Zwrcia rwnie uwag na szczegln sytuacj zwizan z budow hali sportowej przy naszej szkole i na niebezpieczestwa z tym zwizane. Poprosia uczniw o wyjtkow ostrono i niewychodzenie w czasie lekcji z budynku szkoy bez opieki nauczyciela.