I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKO�A PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
Wyniki II etapu Gminnego Konkursu Patriotycznego [data utworzenia: 2009-12-03 ]
 
 Wyniki II etapu Gminnego Konkursu Patriotycznego
zorganizowanego w ramach obchodów Miesiąca Pamięci Narodowej
zorganizowanego w Zespole Szkół Sportowych

 Rozstrzygnięcie Konkursu Recytatorskiego
„Ojczyzna jest darem i zadaniem”
(Jan Paweł II)

W II etapie gminnego konkursu wzięło udział 17 uczniów: 11 uczniów ze szkół podstawowych i 6 uczniów gimnazjum
Kl. IV– VI SP
  • I miejsce – Karol Roliński – kl. VI b - Sportowa Szkoła Podstawowa nr3 – opiekun p. G. Kwiatkowska
  • II miejsce – Joanna Komenda  kl. VI a - Szkoła Podstawowa nr 1
  • II miejsce – Anna Sobieszek kl. VI - SP w Rudzie Bugaj
  • III miejsce – Mikołaj Bajkowski kl. IV - SP w Rudzie Bugaj – opiekun p.R.Półtorak 
  • III miejsce - Adam Rzeźniczak kl. IV - SP w Bełdowie
Kl. I – III gimnazjum
  • I miejsce – Aleksandra Olejniczak kl. II a Miejskie Gimnazjum Sportowe – opiekun p. M. Wojciechowska
  • I miejsce – Martyna Grabarczyk  kl. III a Miejskie Gimnazjum Sportowe – opiekun p. M. Wojciechowska
  • II miejsce – Edyta Janik kl. II   Prywatne Gimnazjum „Scholar” – opiekun p. O. Ziółkowska
  • III miejsce – Klaudia Łyżwa kl. II a    Prywatne Gimnazjum „Scholar”
    – opiekun p. O. Ziółkowska
 Rozstrzygnięcie Konkursu Literackiego
„Nie pytaj, co twój kraj może zrobić dla ciebie,
zapytaj, co ty możesz zrobić dla swojego kraju”
(John Fitzgerald Kennedy)

 W II etapie gminnego konkursu wzięło udział 15 uczniów: 4 uczniów ze szkół podstawowych i 11 uczniów gimnazjum
Kl. IV– VI SP
  • I miejsce – Natalia Lewandowska  kl. V b - Szkoła Podstawowa nr 1 – opiekun p. M. Lemańska
  • II miejsce – Aleksandra Sobieszek  kl. IV - Szkoła Podstawowa w Rudzie Bugaj – opiekun p. A. Skolmowska
  • III miejsce – Lidia Ziąbka  kl. VI a - Sportowa Szkoła Podstawowa nr3 – opiekun p. G. Wrońska
  • III miejsce – Daria Bukarewicz kl. V - Szkoła Podstawowa w Rudzie Bugaj – opiekun p. A. Skolmowska
 
Kl. I – III gimnazjum
  • I miejsce – Norbert Janiszewski  kl. III a - Miejskie Gimnazjum Sportowa – opiekun p. M. Wojciechowska
  • II miejsce – Adam Małkiewicz  kl. II - Prywatne Gimnazjum „Scholar” – opiekun p .J. Misiak Ziółkowska
  • III miejsce – Marta Krysiak  kl. II   Miejskie Gimnazjum im. Jana PawłaII – opiekun p. A. Kaźmierczak
 Wyróżnienia
  • Bartłomiej Dąbek  kl. I  Miejskie Gimnazjum Sportowe
    – opiekun p. M. Wojciechowska
  • Bartosz Bucholc  kl. I  Miejskie Gimnazjum Sportowe
    – opiekun p. K. Borkowska
  • Klaudia Jędrzejczak kl. II B  Miejskie Gimnazjum Sportowe
    - opiekun p. K. Borkowska
 Rozstrzygnięcie Konkursu Poetyckiego na wiersz o tajnym nauczaniu z okazji 70-lecia utworzenia w okresie II wojny światowej Tajnej Organizacji Nauczycielskiej (TON)
 W II etapie gminnego konkursu wzięło udział 6 uczniów: 3 uczniów ze szkół podstawowych i 3 uczniów gimnazjum
Kl. IV– VI SP
  • I miejsce – Dominika Juszczak  kl. V - Szkoła Podstawowa w Rudzie Bugaj -  opiekun p. A. Skolmowska     
  • II miejsce –Daria Postek  kl. VI - Szkoła Podstawowa w Rudzie Bugaj -  opiekun p. A. Skolmowska     
  • III miejsce – Anna Sobieszek  kl. VI - Szkoła Podstawowa w Rudzie Bugaj -  opiekun p. A. Skolmowska        
Kl. I – III gimnazjum
  • I miejsce – Anna Gandziarska kl. III f - Miejskie Gimnazjum im. Jana Pawła II  
  • II miejsce – Norbert Janiszewski   kl. III a - Miejskie Gimnazjum Sportowe -  opiekun p. M. Wojciechowska     
  • III miejsce – Marta Frątczak kl. I a - Prywatne Gimnazjum „Scholar” -  opiekun p. O. Ziółkowska
 Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego
”Mnie ta ziemia od innych droższa”
 W konkursie wzięli udział uczniowie kształcenia zintegrowanego z aleksandrowskich szkół podstawowych. Do II etapu napłynęło 13 prac.
 Wystawa prac nagrodzonych znajduje się w holu wejściowym do szkoły.
 KLASY I  SP
  • I miejsce – Maria Orłowska - Szkoła Podstawowa w Bełdowie - opiekun p. M. Linkiewicz    
Wyróżnienia:
  • Weronika Nowak - Szkoła Podstawowa w Rudzie Bugaj - opiekun p. J. Ogińska     
  • Hubert Sadowski - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 - opiekun p. M. Grabarczyk     
  • Jakub Zimny - Szkoła Podstawowa nr 1 - opiekun p. M. Ziąbka     
KLASY II  SP
  • I miejsce – Patryk Nowak - Szkoła Podstawowa w Rudzie Bugaj
    - opiekun p. E. Kucner    
  • II miejsce – Mateusz Biecki - Szkoła Podstawowa nr 1
    - opiekun p. J. Chyła     
Wyróżnienia:
  • Jakub Papuga - Szkoła Podstawowa w Bełdowie
  • Mateusz Kucejko - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3
    - opiekun p. M. Bryszewska
KLASY III  SP
  • I miejsce – Julia Bugajna - Szkoła Podstawowa w Bełdowie
    - opiekun p. I. Kowalczyk-Rybczyńska     
  • II miejsce  Ewelina Pawlak - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3
    -  opiekun p. M. Sicińska
  • III miejsce – Julia Karpiak - Szkoła Podstawowa nr 1
    - opiekun p. B. Balcerek     
Wyróżnienia:
  • Martyna Mozga - Szkoła Podstawowa nr 4
    -  opiekun p. M. Śmichura     
  • Weronika Świder - Szkoła Podstawowa w Rudzie Bugaj
    -  opiekun p. M. Stawowska
 GRATULUJEMY!
Dyrektorów szkół, wszystkich opiekunów uczniów biorących udział w konkursach oraz nagrodzonych i wyróżnionych uczniów zapraszamy na uroczyste podsumowanie I Gminnego Konkursu Patriotycznego do Zespołu Szkół Sportowych w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Bankowa 7/11
w dniu 7 grudnia 2009 r. o godz. 13.00 (mała sala gimnastyczna).



[ Strona Główna ]


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA