I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKO�A PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
Sukcesy Chóru Zespołu Szkół Sportowych [data utworzenia: 2010-02-16 ]
 

 

 

Sukcesy
Chóru Zespołu Szkół Sportowych

   W dniach 17 i 18 grudnia 2009r. odbył się w Łodzi XVIII Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek, którego organizatorem był Wydział Edukacji UMŁ i SP nr 34 w Łodzi. W konkursie wzięło udział 39 chórów i zespołów wokalnych z całego województwa łódzkiego.  Aleksandrów Łódzki reprezentował chór Zespołu Szkół Sportowych, który w kategorii chórów gimnazjalnych zajął I miejsce. Chór wykonał dwie kolędy a’capella: „Zaśnij dziecino” i „Cicha noc”. Po raz pierwszy w tym roku przyznano też nagrodę specjalną za najlepszą prezentację chóralną. Nagrodę tą otrzymał również Chór Zespołu Szkół Sportowych. 8 stycznia 2010r. odbył się koncert galowy laureatów konkursu oraz wręczenie nagród. Relację z koncertu transmitowała TVP Łódź.
 W kolejnym konkursie o tematyce kolędowej zorganizowanym w ramach ogólnopolskiego programu rozwoju chórów szkolnych „Śpiewająca Polska” nasz chór zdobył II miejsce w kategorii chórów gimnazjalnych.
Do konkursu chór przygotowała p. Bożena Komorowska.
[ Strona Główna ]


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA