Midzynarodowy Dzie Ziemi [data utworzenia: 2010-05-04 ]

Dzie Ziemi to w naszej szkole okazja zarwno do zabawy,
jak i zdobywania solidnej wiedzy ekologiczno – przyrodniczej.

Midzynarodowy Dzie Ziemi w Sportowej Szkole Podstawowej nr 3

Dzie Ziemi to w naszej szkole okazja zarwno  do zabawy, jak i zdobywania solidnej wiedzy ekologiczno – przyrodniczej. Obchody tegorocznego Dnia Ziemi odbyway si 28 kwietnia 2010 r. Tydzie wczeniej  na korytarzach szkolnych pojawiy si plakaty informujce o wicie Ziemi, a RSU rozdawaa uczniom i nauczycielom okolicznociowe naklejki. Ogoszone zostay konkursy towarzyszce:

1. Konkurs na projekt medalu nt. „JESTEM PRZYJACIELEM ZIEMI” dla klas I – III SP.
  2. Konkurs na projekt statuetki nt. „ZIEMIA MOJA PLANETA” dla klas IV – VI.
 Na uroczystym apelu uczennice klasy VI B pokazay swoim kolegom trzy prezentacje multimedialne zwizane Z Dniem Ziemi i hasem przewodnim tegorocznych obchodw: BIORӯNORODNO W NAS, BIORӯNORODNO WOKӣ NAS.”

[x] Zamknij