Międzynarodowy Dzień Ziemi [data utworzenia: 2010-05-04 ]

Dzień Ziemi to w naszej szkole okazja zarówno do zabawy,
jak i zdobywania solidnej wiedzy ekologiczno – przyrodniczej.

Międzynarodowy Dzień Ziemi w Sportowej Szkole Podstawowej nr 3

Dzień Ziemi to w naszej szkole okazja zarówno  do zabawy, jak i zdobywania solidnej wiedzy ekologiczno – przyrodniczej. Obchody tegorocznego Dnia Ziemi odbywały się 28 kwietnia 2010 r. Tydzień wcześniej  na korytarzach szkolnych pojawiły się plakaty informujące o święcie Ziemi, a RSU rozdawała uczniom i nauczycielom okolicznościowe naklejki. Ogłoszone zostały konkursy towarzyszące:

1. Konkurs na projekt medalu nt. „JESTEM PRZYJACIELEM ZIEMI” dla klas I – III SP.
  2. Konkurs na projekt statuetki nt. „ZIEMIA MOJA PLANETA” dla klas IV – VI.
 Na uroczystym apelu uczennice klasy VI B pokazały swoim kolegom trzy prezentacje multimedialne związane Z Dniem Ziemi i hasłem przewodnim tegorocznych obchodów: BIORÓŻNORODNOŚĆ W NAS, BIORÓŻNORODNOŚĆ WOKÓŁ NAS.”