Zakończenie klas III gimnazjum [data utworzenia: 2010-06-23 ]

Zakończenie klas III gimnazjum

11 czerwca 2010

Kolejny raz żegnaliśmy najstarszych gimnazjalistów. Ostatnie oficjalne spotkanie dyrekcji  szkoły, zaproszonych gości:

• Burmistrza Aleksandrowa – p. Jacka Lipińskiego
  • Wiceburmistrza  Aleksandrowa – p. Renaty  Święciak-Ruda
  • Prezesa  ZNP – p. Stanisławy Raczyńskiej
  • Dyrektora  ZSZ im. Stanisława Staszica – p. Danuty Kowalskiej
  • Dyrektora Liceum im. Mikołaja Kopernika –p. Roberta  Śliwakowskiego
  • Przewodniczącej Rady Rodziców – p. Małgorzaty Grabarczyk

nauczycieli, rodziców i najważniejszych bohaterów tego dnia - uczniów klas III, rozpoczęło się dnia 11.06.2010 o godzinie 17.00.

Przyszli absolwenci  Miejskiego Gimnazjum Sportowego przygotowali refleksyjny program, rozpoczynający się polonezem. Uroczystości przyświecały słowa:

„Do mety przybywa się po to, aby wyruszyć znowu dalej…”

Jak co roku gimnazjaliści nie zapomnieli o części humorystycznej, która przeniosła widzów do Krainy Przedszkolandii.

Po części oficjalnej wszyscy dobrze się bawili na balu zorganizowanym przez rodziców.
    Życzymy naszym absolwentom, by wiele razy docierali do wyznaczonej sobie mety, a życie było dla nich pasmem zwycięstw.

M. Wojciechowska
K. Borkowska