Zakoczenie klas III gimnazjum [data utworzenia: 2010-06-23 ]

Zakoczenie klas III gimnazjum

11 czerwca 2010

Kolejny raz egnalimy najstarszych gimnazjalistw. Ostatnie oficjalne spotkanie dyrekcji  szkoy, zaproszonych goci:

• Burmistrza Aleksandrowa – p. Jacka Lipiskiego
  • Wiceburmistrza  Aleksandrowa – p. Renaty  wiciak-Ruda
  • Prezesa  ZNP – p. Stanisawy Raczyskiej
  • Dyrektora  ZSZ im. Stanisawa Staszica – p. Danuty Kowalskiej
  • Dyrektora Liceum im. Mikoaja Kopernika –p. Roberta  liwakowskiego
  • Przewodniczcej Rady Rodzicw – p. Magorzaty Grabarczyk

nauczycieli, rodzicw i najwaniejszych bohaterw tego dnia - uczniw klas III, rozpoczo si dnia 11.06.2010 o godzinie 17.00.

Przyszli absolwenci  Miejskiego Gimnazjum Sportowego przygotowali refleksyjny program, rozpoczynajcy si polonezem. Uroczystoci przywiecay sowa:

„Do mety przybywa si po to, aby wyruszy znowu dalej…”

Jak co roku gimnazjalici nie zapomnieli o czci humorystycznej, ktra przeniosa widzw do Krainy Przedszkolandii.

Po czci oficjalnej wszyscy dobrze si bawili na balu zorganizowanym przez rodzicw.
    yczymy naszym absolwentom, by wiele razy docierali do wyznaczonej sobie mety, a ycie byo dla nich pasmem zwycistw.

M. Wojciechowska
K. Borkowska