DZIE PATRONA 2010 [data utworzenia: 2010-09-30 ]

19 wrzenia to wana data w kalendarzu szkoy. Obchodzimy bowiem rocznic mierci naszego patrona – Jzefa Jaworskiego.
 W tym roku dzie ten przypad w niedziel, dlatego uroczyste apele odbyy si w poniedziaek – 20 wrzenia. Dzieci ze szkoy podstawowej z wielkim zainteresowaniem obejrzay prezentacj multimedialn przygotowan przez uczniw pod kierunkiem pani Justyny Paki dotyczc ycia J. Jaworskiego. Uczniowie klas III SP pod opiek wychowawcw – p. Mirosawy Bryszewskiej i p. Katarzyny Hya, przygotowali monta sowno – muzyczny.
 Rwnie w gimnazjum modzie wysuchaa swoich kolegw z kl. II. B, ktrzy
w programie artystycznym przybliyli sylwetk tego wybitnego czowieka i sportowca.

[x] Zamknij