DZIEŃ PATRONA 2010 [data utworzenia: 2010-09-30 ]

19 września to ważna data w kalendarzu szkoły. Obchodzimy bowiem rocznicę śmierci naszego patrona – Józefa Jaworskiego.
 W tym roku dzień ten przypadł w niedzielę, dlatego uroczyste apele odbyły się w poniedziałek – 20 września. Dzieci ze szkoły podstawowej z wielkim zainteresowaniem obejrzały prezentację multimedialną przygotowaną przez uczniów pod kierunkiem pani Justyny Pałki dotyczącą życia J. Jaworskiego. Uczniowie klas III SP pod opieką wychowawców – p. Mirosławy Bryszewskiej i p. Katarzyny Hyża, przygotowali montaż słowno – muzyczny.
 Również w gimnazjum młodzież wysłuchała swoich kolegów z kl. II. B, którzy
w programie artystycznym przybliżyli sylwetkę tego wybitnego człowieka i sportowca.