Potyczki drugoklasistw [data utworzenia: 2011-05-22 ]
"Potyczki drugoklasistw" to konkurs z jzyka niemieckiego dla gimnazjalistw zorganizowany przez nauczyciela prowadzcego zajcia - pani Ann Pietrzak.
Uczniowie klas IIA i IIB chcc sprawdzi swoje umiejtnoci jzykowe zgosili ch uczestniczenia w konkursie, ktry obejmowa zagadnienia z jzyka niemieckiego z dwch lat nauki.
 6 maja wszyscy chtni podzieleni na grupy stawili czoo zadaniom przygotowanym przez nauczyciela. Zespoy pisay przepis na saatk owocow, wywiad ze znan osob czy opisyway pogod. Rywalizacji towarzyszyy emocje, gdy walka bya wyrwnana. Na finiszu zwyciya grupa w skadzie: Klaudia Kapusta i Bartek Dbek z klasy IIA, ktra wyprzedzia druyn: Daniela Przybysza, Artura Mrowiskiego i Bartka Mysiali.
 Wszystkim nale si gratulacje i wyrazy uznania za znakomite wyniki.
Anna Pietrzak