Potyczki drugoklasistw [data utworzenia: 2011-05-23 ]

POTYCZKI DRUGOKLASISTW

19 maja 2011r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Aleksandrowie dzkim, odby si gminny konkurs – POTYCZKI  DRUGOKLASISTW.
W potyczkach wzili udzia przedstawiciele klas drugich szk podstawowych naszej gminy.
Nasz szko reprezentowali – Wiktoria Otto (kl. IIa), Wiktoria Gowacka (kl. IIb), Maciej Sikora (kl. IIc). Podczas zmaga konkursowych uczestnicy zmierzyli si z amigwkami matematycznymi, ortograficznymi, zagadkami z zakresu geografii, przyrody, plastyki i muzyki oraz jzyka angielskiego.
Do konkursu uczniw przygotowyway panie: Magdalena Grabarczyk, Elbieta Zadworska i Katarzyna Tylka.
 Uczniowie Sportowej Szkoy Podstawowej zajli
I   miejsce !!!