Potyczki drugoklasistów [data utworzenia: 2011-05-23 ]

POTYCZKI DRUGOKLASISTÓW

19 maja 2011r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Aleksandrowie Łódzkim, odbył się gminny konkurs – POTYCZKI  DRUGOKLASISTÓW.
W potyczkach wzięli udział przedstawiciele klas drugich szkół podstawowych naszej gminy.
Naszą szkołę reprezentowali – Wiktoria Otto (kl. IIa), Wiktoria Głowacka (kl. IIb), Maciej Sikora (kl. IIc). Podczas zmagań konkursowych uczestnicy zmierzyli się z łamigłówkami matematycznymi, ortograficznymi, zagadkami z zakresu geografii, przyrody, plastyki i muzyki oraz języka angielskiego.
Do konkursu uczniów przygotowywały panie: Magdalena Grabarczyk, Elżbieta Zadworska i Katarzyna Tylka.
 Uczniowie Sportowej Szkoły Podstawowej zajęli
I   miejsce !!!