World Cup of school [data utworzenia: 2011-05-30 ]
Ogromny zaszczyt i wielkie wyróżnienie w postaci reprezentowania naszego kraju spotkał ucznia Miejskiego Gimnazjum Sportowego Marcina Szymańskiego oraz pięciu ubiegłorocznych absolwentów naszej szkoły: Roberta Załogę, Patryka Walczaka, Kamila Sójkę, Przemysława Bubę, Łukasza Świętosławskiego.

Chłopcy ci uczestniczyć będą
w Mistrzostwach Świata Szkół!!!

Zawody organizowane są przez Międzynarodową Federację Sportu Szkolnego i w tym roku odbędą się w Bydgoszczy.
Nasi lekkoatleci reprezentować będą Polskę w kategorii zespołów wyselekcjonowanych (Boys selected team).

Życzymy pobicia rekordów życiowych oraz godnego reprezentowania naszego kraju!!!
O szczegółach ich występu poinformujemy już wkrótce!!!