Festyn rodzinny [data utworzenia: 2006-06-10 ]

W piątek 9.06.06 w ramach obchodów
Dni Aleksandrowa odbył się w naszej szkole
festyn rodzinny.

Poprzedziły go rozgrywki sportowe uczniów klas szkoły podstawowej oraz mecze piłki nożnej
uczniów klas gimnazjalnych.
Po sportowych zmaganiach wszyscy uczniowie, grono pedagogiczne oraz rodzice spotkali się na boisku szkolnym. Prowadząca imprezę – pani Agnieszka Kowalczyk zaprosiła wszystkich do nauki wspólnego tańca selezjańskiego.
Kolejnym punktem programu był Mini Playback Show w wykonaniu reprezentantów poszczególnych klas szkoły podstawowej.

Pierwsze miejsce zajęli uczniowie klasy IVa i IVb.

Następnie wszyscy ponownie wzięli udział we wspólnym tańcu.
Tym razem wodzirejami byli pani
Agnieszka Kowalczyk oraz pan Roman Karasiak.

Po zabawie uczniowie klas gimnazjalnych przedstawili prezentacje krajów
Unii Europejskiej.

Wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami klas zostali także zaproszeni na pyszne kiełbaski z grilla ufundowane przez Radę Rodziców.

O godzinie 13.00 uczniowie gimnazjum wraz z nauczycielami wzięli udział w obchodach
Dni Godności
.