Festyn rodzinny [data utworzenia: 2006-06-10 ]

W pitek 9.06.06 w ramach obchodw
Dni Aleksandrowa odby si w naszej szkole
festyn rodzinny.

Poprzedziy go rozgrywki sportowe uczniw klas szkoy podstawowej oraz mecze piki nonej
uczniw klas gimnazjalnych.
Po sportowych zmaganiach wszyscy uczniowie, grono pedagogiczne oraz rodzice spotkali si na boisku szkolnym. Prowadzca imprez – pani Agnieszka Kowalczyk zaprosia wszystkich do nauki wsplnego taca selezjaskiego.
Kolejnym punktem programu by Mini Playback Show w wykonaniu reprezentantw poszczeglnych klas szkoy podstawowej.

Pierwsze miejsce zajli uczniowie klasy IVa i IVb.

Nastpnie wszyscy ponownie wzili udzia we wsplnym tacu.
Tym razem wodzirejami byli pani
Agnieszka Kowalczyk oraz pan Roman Karasiak.

Po zabawie uczniowie klas gimnazjalnych przedstawili prezentacje krajw
Unii Europejskiej.

Wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami klas zostali take zaproszeni na pyszne kiebaski z grilla ufundowane przez Rad Rodzicw.

O godzinie 13.00 uczniowie gimnazjum wraz z nauczycielami wzili udzia w obchodach
Dni Godnoci
.