Dzień Edukacji Narodowej 2011 [data utworzenia: 2011-10-21 ]
 Dzień Edukacji Narodowej 2011
 W tym roku szkolnym uroczyste apele z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyły się 14 października 2011 roku. Uczniowie z nauczycielami spotkali się w dwóch grupach.
Jako pierwsi o godzinie 9.00 rozpoczęli świętowanie uczniowie klas przedszkolnych oraz klas I–III edukacji wczesnoszkolnej. Dzieci zaprezentowały ciekawy program ujawniając wiele swoich talentów. Wiersze, piosenki, własnoręcznie wykonane upominki oraz życzenia dla nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi przygotowali uczniowie klasy IIb i oddziału przedszkolnego pod kierunkiem pani Mirosławy Sicińskiej oraz pani Joanny Liberdy.
 O godzinie 11.00 – odbyło się spotkanie klas IV – VI oraz uczniów gimnazjum. W tej grupie wiekowej ciekawy program artystyczny przedstawiający różne aspekty pracy nauczyciela, zaprezentowali uczniowie klas V oraz przedstawiciele samorządu uczniowskiego szkoły podstawowej i gimnazjum, pod kierunkiem pani Magdaleny Chmielarskiej oraz pani Mileny Kupczyk – Golińskiej.
  Pani Elżbieta Głowacka-dyrektor szkoły złożyła wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły najlepsze życzenia oraz wręczyła coroczne nagrody dyrektora.
Wyróżnieni nauczyciele:
Mirosława Bryszewska, Renata Mrozińska, Alina Dudkowska, Anna Trawińska, Bogumiła Szymańska, Renata Rzepecka, Robert Joachimiak oraz Leszek Lipiński.
Spośród pracowników administracji i obsługi nagrodę otrzymali:
Teresa Andrzejczak, Alicja Pijarowska oraz Bożena Wierzbowska.
Odświętna atmosfera towarzyszyła wszystkim grupom wiekowym.