I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKO�A PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2011/12 [data utworzenia: 2012-01-31 ]



Podsumowanie I semestru
roku szkolnego 2011/12


  25 stycznia 2012 roku na hali sportowej zgromadzili się wszyscy uczniowie Zespołu Szkół Sportowych na apelu podsumowującym I półrocze roku szkolnego 2011/2012.
 Wyróżnieniem dla uczniów osiągających najlepsze wyniki w nauce była pochwała na forum szkoły oraz pamiątkowe zdjęcie, uczniowie otrzymali również słodycze.

 ŚREDNIE KLAS ORAZ WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE
 Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce:
 Oddział przedszkolny ranny
1.    Zofia Kieszkowska – 5 latek
2.    Bartosz Lipski – 5 latek
3.    Martyna Matczak – 5 latek
4.    Oliwia Nowak
5.    Marta Orczykowska
6.    Natalia Pustelnik
7.    Bartosz Siech
8.    Róża Szczerbicka
9.    Adrian Taburski
10.  Zuzanna Zawadzka – 5 latek

Oddział przedszkolny popołudniowy
1.    Jan Patyk
2.    Martyna Ignaszak
3.    Maksymilian Kuś

  Szkoła Podstawowa
Do klas I – III szkoły podstawowej (7 oddziałów) w pierwszym semestrze uczęszczało  191 uczniów - wszyscy klasyfikowani.
 Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce:
Klasa I a:
1.    Julia Pietrzak
2.    Lena Karasińska
3.    Lidia Sikora
4.    Amelia Duyck
5.    Weronika Wodzińska
Klasa I b:
1.    Liwia Wiewiórska
2.    Weronika Rak
3.    Natalia Meyer
4.    Oliwia Kieszkowska
5.    Maria Bąk
6.    Nikola Rębiewska
7.    Aleksandra Pietrzak
8.    Wiktoria Chmielewska
9.    Mikołaj Mroczek
10.   Igor Krysiak
11.   Jakub Krzysztofiak
12.   Rafał Dudkiewicz
13.   Mateusz Mirowski
14.   Lila Zamojska
15.   Karolina Ławniczak
16.   Igor Madeja

Klasa II a:
1.    Anita Grochowska
2.    Oliwia Jędrzejczak
3.    Jakub Karasiński
4.    Patrycja Kąpielska
5.    Sara Kłosińska
6.    Gabriela Krakowiak
7.    Alicja Krupa
8.    Klaudia Milczrek

Klasa II b:                                                                      
1.    Gracjan Dudkiewicz
2.    Jakub Durlik
3.    Marcin Kotecki
4.    Weronika Mirowska
5.    Gabriela Olczyk
6.    Bartosz Podemski
7.    Wiktoria Sardygiewicz
8.    Jakub Świniarski
9.    Patrycja Wróblewska

Klasa IIIa:
1.    Paulina Bartosz
2.    Kacper Królikowski
3.    Julia Kwiatkowska
4.    Natalia Łabędzka
5.    Wiktoria Maciąg
6.    Wiktoria Otto
7.    Mateusz Piszczałkowski
8.    Zuzanna Ziąbka

Klasa III b:

1.    Aleksandra Bednarek
2.    Mateusz Brocki
3.    Wiktoria Głowacka
4.    Wiktoria Grabska
5.    Marcelina Kaczmarek
6.    Mateusz Łuczak
7.    Patrycja Mianowska
8.    Wiktor Olczyk
9.    Dawid Orczykowski
10.  Jakub Sakra
11.  Zofia Zając

Klasa III c:
1.    Bartosz Ambroszczyk
2.    Julia Chmaj
3.    Oliwia Figas
4.    Maciej Galoch
5.    Oliwia Juszczak
6.    Natalia Michalska
7.    Adrianna Kunat
8.    Agnieszka Michniacka
9.    Maurycy Mroziński
10.   Maciej sikora
11.   Emilia Szymańska
12.   Szymon Wajs
13.   Jagoda Wielińska
14.   Małgorzata Woźniak
 Średnia ocen
  L.pNazwisko i imię ucznia
Klasa
 5, 22
 1 Dominika Mianowska  V b
 5,11
 2 Piotr Ziąbka
 VI b
 5,10 3  Konrad Stefaniak IV b
5,10
 4 Julia Szkudlarek VI a
 5,00 5 Zuzanna Kurowska IV a
 5,00 6 Julia Nowacka         
 IV b
 5,00 7 Kacper Woźniak IV b
5,00 8 Krzysztof Chołys
 IV b
 5,00 9 Michał Gebel V a
5,00 10 Oliwia Niemer
 V b
 4,90 11 Zofia Dębska
 IV a
4,90
 12 Julia Kaczmarek IV a
4,90 13 Alan Grabski IV a
4,90 14 Maciej Mas
 IV a
4,90 15 Karolina Stasiak
 IV b
4,90 16 Bartłomiej Wdowiak
 VI a
 4,89 17 Gabriela Podemska V a
4,89
 18 Antoni Chudzik V b
4,89 19 Paweł Jankiewicz V b
4,89 20 Piotr Drab VI b
4,89 21 Mateusz Pietrzak VI b
 4,88 22 Anna Nowak  V a
 4,80 23 Łukasz Popielewski
 IV a
 4,80
 24 Natasza Daszkiewicz
 IV b
 4,80 25 Mariusz Podsiadły VI a
 4,78 26 Natalia Sibińska
 V a
 4,78 27 Natalia Frede  V a
4,78
 28 Weronika Katarzyńska V a
4,78
 29 Zuzanna Marciniak V b
 
 
 Gimnazjum
 Do klas I –III gimnazjum ( 6 oddziałów) uczęszczało 159 uczniów .
Klasyfikowani wszyscy.
 Średnie ocen poszczególnych klas gimnazjum:
1.    I a – 3,53
2.    I b -  3,74
3.    II a – 3,43
4.    II b -  3,5
5.    III a – 3,40
6.    III b – 3,07
 Uczniowie  klas I – III gimnazjum z najwyższą średnią ocen:

 Średnia ocen
  L.pNazwisko i imię ucznia
Klasa
 5,15 1  Michał Susik I b
 5,00 2 Bartłomiej Dąbek III a
 4,94 3 Justyna Kubik III a
 4,92 4 Klaudia Szczerbicka I b
 4,85 5 Julia Paczkowska I a

 

 

 Po przedstawieniu osiągnięć uczniów w nauce, pani dyrektor Elżbieta Głowacka pogratulowała uczniom odnoszącym sukcesy w konkursach oraz zawodach sportowych.
Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom  szkoły miłego i bezpiecznego wypoczynku w czasie ferii zimowych.



 
 
 
 
 


[ Strona Główna ]

G A L E R I A   Z D J Ę Ć | kliknij na zdjęciu aby powiekszyć
 ( 640 x 480 )
 ( 640 x 480 )
 ( 640 x 480 )
 ( 640 x 480 )
 
 ( 640 x 480 )
 ( 640 x 480 )
 ( 640 x 480 )
 ( 640 x 480 )
 
 ( 640 x 480 )
 ( 640 x 480 )
 ( 640 x 480 )
 ( 640 x 480 )
 
 ( 640 x 480 )
 


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA