I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKO�A PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pena tre artykuu
Vena - festiwal sztafet 2012 [data utworzenia: 2012-06-06 ]

W dniu 5 czerwca 2012 roku odbyy si w odzi wojewdzkie zawody Vena 2012 - festiwal sztafet. 

Bardzo dobrze zaprezentoway si zespoy sztafetowe uczniw naszej szkoy.

 

W kategorii szk podstawowych:

Sztafeta 16 x 100m dziewczt i chopcw zaja I miejsce !!!

Zesp wystpi w skadzie:

Martyna Szewczyk, Julia Szkudlarek, Klaudia Rycka, Roksana Haas, Julia Bczyk,

Zofia Dbska, Zuzanna Kurowska, Karina Woniak, Jan Marczewski, Norbert

Ogrodowczyk, Jerzy Serafin, Bartomiej Kamforski, Kacper Raczyski, Jakub Janicki,

Dominik Adamczewski, Krystian Kostowski.

Opiekunami zespou s Pani Anna Trawiska i Pan Grzegorz Przybysz.

 

Sztafeta 4 x 100 m chopcw zaja I miejsce !!! 

Zesp wystpi w skadzie:

Jan Marczewski, Norbert Ogrodowczyk, Jerzy Serafin, Bartomiej Kamforski. 

Opiekunem zespou jest Pan Grzegorz Przybysz.

 

Sztafeta 4 x 100m dziewczt zaja II miejsce !!!

Zesp wystpi w skadzie:

Martyna Szewczyk, Julia Szkudlarek, Roksana Haas, Klaudia Rycka.

Opiekunem zespou jest Pani Anna Trawiska.

 

 Sztafeta szwedzka 100m, 200m, 300m, 400m chopcw zaja II miejsce !!!

Zesp wystpi w skadzie: Kacper Raczyski, Jakub Janicki, Wojciech Kittel, Piotr Kucejko. 

Opiekunem zespou jest Pan Grzegorz Przybysz. 

 

Sztafeta szwedzka 100m, 200m, 300m, 400m dziewczt zaja IV miejsce !!!

Zesp wystpi w skadzie: Julia Bczyk, Zofia Dbska, Natalia Sibiska, Marta Grzeszkiewicz. 

Opiekunem zespou jest Pani Anna Trawiska.

 

W kategorii szk gimnazjalnych:

 

Sztafeta 4 x 100m chopcw zaja III miejsce !!! 

Zesp wystpi w skadzie: Jakub Andrzejczak, Tomasz Juszczak, Artur Gruszczyski, Micha Nowak.

Opiekunem zespou jest Pan Roman Karasiak. 

 

 Sztafeta 4 x 100m dziewczt zaja IV miejsce !!!

Zesp wystpi w skadzie: Karolina Kostowska, Joanna uk, Paulina Durka, Katarzyna Matczak.

Opiekunem zespou jest Pan Roman Karasiak. 

 

Sztafeta szwedzka 100m, 200m, 300m, 400m chopcw zaja IV miejsce!!!

Zesp wystpi w skadzie:  Mateusz Okiewicz, Mateusz Bielecki, Micha Kacprzak, Tomasz Janicki.

Opiekunem zespou jest Pan Pawe Zdrajkowski.

 

Sztafeta szwedzka 100m, 200m, 300m, 400m dziewczt zaja VIII miejsce !!!

Zesp wystpi w skadzie: Marta Sjka, Monika Gawryluk, Karolina Micha, Julia Kucejko.

Opiekunem zespou jest Pan Kazimierz Tomczyk. 

 

Wszystkie zespoy uzyskay awans na Fina Krajowy Vena 2012, ktry odbdzie si 22 czerwca 2012 roku w odzi. 

Gratulujemy wysokich miejsc i yczymy powodzenia w zawodach oglnopolskich !!! 

 



[ Strona Gwna ]


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoa posiada nowoczesn pracowni komputerow i Multimedialne Centrum Informacji z projektu wspfinansowanego przez Uni Europejsk
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA