Pani Poseł czyta dzieciom [data utworzenia: 2012-06-15 ]
   Pani Poseł czyta dzieciom...

W poniedziałek 21 maja 2012 r. w ramach przygotowań do XI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom Pani Poseł Agnieszka Hanajczyk odwiedziła nasz oddział przedszkolny – grupę poranną.
 Pani Poseł czytała dzieciom opowiadania z książki Grzegorza Kasdepki pt. „Wyścigi”,„Kto pokocha pajacyka?”, „Uszy do wynajęcia”, „Tort Marchewkowy”.
 Dzieci odpowiadały na pytania Pani Poseł dotyczące przeczytanych tekstów. Mówiły między innymi o tolerancji, rywalizacji i posłuszeństwie. Pani poseł przygotowała dla dzieci słodki poczęstunek, a dzieci odwdzięczyły się bukietem kwiatów.