I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKO�A PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/12 [data utworzenia: 2012-07-07 ]
 Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/12
  29 czerwca 2012 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012.
 Tradycyjnie podsumowanie całorocznej pracy odbyło się w trzech grupach wiekowych.
  • klasy IV – VI szkoły podstawowej o godz. 9.00
  • klasy I – III szkoły podstawowej o godz. 10.30
  • klasy I – III gimnazjum o godz. 12.30
  Po przemówieniu Pani Dyrektor Elżbiety Głowackiej rozpoczynającym uroczystości w poszczególnych grupach wiekowych następowało wręczanie uczniom świadectw z wyróżnieniem, nagród książkowych, dyplomów i podziękowań. W podsumowaniu roku szkolnego przedstawione zostały również sukcesy uczniów w licznych konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. Uroczystość w każdej grupie wiekowej wzbogaciły występy artystyczne.
  Klasy IV – VI szkoły podstawowej
 Uroczystość zakończenia roku szkolnego w tej grupie wiekowej rozpoczęła się polonezem, do którego przygotowywał uczniów pan Roman Karasiak.
Uczniowie klas szóstych pożegnali się  ze szkołą podstawową  krótkim programem artystycznym.
Wspominali sześć lat, które spędzili w murach naszej szkoły:
 "Kiedy coś się w życiu zmienia,
Kiedy coś się w życiu kończy
Zerknij wtedy znów za siebie
Popatrz, co cię jeszcze łączy…”

 Dziękowali dyrekcji, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za wspólnie spędzone chwile:
„Z ust płyną serdeczne słowa
I te najszczersze nasze życzenia,
Tym , co uczyli nas w różnych klasach,
Niechaj się spełnią wszystkie marzenia”.

 Większość szóstoklasistów wróci do szkoły we wrześniu rozpoczynając naukę w gimnazjum.
 Po części artystycznej pani dyrektor Elżbieta Głowacka wraz z wicedyrektorami – panią Renatą Rzepecką i panią Iloną Zinser wręczyły najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem i nagrody za osiągnięcia  w konkursach  i zawodach sportowych.
 Klasy I – III szkoły podstawowej
 O godzinie 10.30 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla najmłodszej grupy wiekowej.
Na spotkaniu obecny był pan Jacek Lipiński- Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego.
Część artystyczną przygotowali uczniowie  klas trzecich pod opieką pań: Magdaleny Grabarczyk, Katarzyny Tylki oraz Elżbiety Zadworskiej.  Program artystyczny zakończył występ uczniów klas I – III uczestniczących w zajęciach koła tanecznego, które prowadziła pani Justyna Bober.
Uczniom, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce nagrody wręczali pani dyrektor Elżbieta Głowacka i wychowawcy klas.
Dwoje uczniów: Emilka Szymańska kl. III c oraz Bartek Podemski kl. II b zostało wyróżnionych za najlepsze wyniki sportowe – nagrodą był Puchar „Mały Jaworek”.
 Gimnazjum
   Zakończenie roku szkolnego w najstarszej grupie wiekowej rozpoczął występ zespołu „The students” piosenką w wykonaniu Kasi Romanowicz. Następnie uczniowie klas trzecich zaprezentowali program „Życie jest jak film…”
Po części refleksyjnej nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru uczniom klas II.
 Pani dyrektor Elżbieta Głowacką podziękowała uczniom, nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym za całoroczną pracę. Zwróciła uwagę na dalszy rozwój bazy szkoły,  wyposażenie większości sal lekcyjnych w pomoce multimedialne. Burmistrz Aleksandrowa p. Jacek Lipiński podkreślił dobre wyniki z egzaminu klas trzecich oraz wielki sukces sportowy  - Mistrzostwo Polski chłopców w  XII Finale Krajowym Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej.
 W dalszej części spotkania nastąpiło wręczenie uczniom  świadectw z wyróżnieniem oraz nagród książkowych.  Dyrekcja i wychowawcy klas III podziękowali rodzicom za trud włożony w wychowanie dzieci oraz pracę na rzecz klasy i szkoły.  
Pani wicedyrektor Ilona Zinser podsumowała osiągnięcia sportowe w bieżącym roku nagradzając wyróżnionych cennymi upominkami.
 Pani Dyrektor Elżbieta Głowacka życzyła wszystkim bezpiecznych,
zdrowych i słonecznych wakacji.
 Po apelach wychowawcy klas wręczyli uczniom świadectwa i życzyli udanych, radosnych i bezpiecznych wakacji.

 
 OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE W ROKU SZKOLNYM 2011/2012
 Dzieci wyróżniające się w oddziałach przedszkolnych:
 Oddział ranny – p. Joanna Liberda:
  1. Zofia Kieszkowska
  2. Martyna Matczak
  3. Oliwia Nowak
  4. Marta Orczykowska
  5. Dominik Popielewski
  6. Natalia Pustelnik
  7. Bartosz Siech
  8. Róża Szczerbicka
  9. Adrian Taburski
  10. Zuzanna Zawadzka
 Oddział popołudniowy – p. Edyta Tomasik
  1. Martyna Ignaszak
  2. Wiktoria Mirowska
  3. Oliwia Szoja
  4. Jakub Sałata
  5. Kacper Sałata
  6. Jakub Stokowski
  7. Mateusz Walczak
  8. Łukasz Kaczała
  9. Jan Patyk
  10. Maksymilian Kupś
 Uczniowie klas I –III Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3
wyróżniający się w nauce i zachowaniu:
 Klasa I a – p. Mirosława Bryszewska
  1. Amelia Duyck
  2. Kinga Frątczak
  3. Krzysztof Jankiewicz
  4. Lena Karasińska
  5. Julia Olubińskla
  6. Jan Olubiński
  7. Julia Pietrzak
  8. Lidia Sikora
  9. Weronika Szymczak
  10. Oliwier Ziąbka
Klasa I b  - p. Katarzyna Hyża
  1. Maria Bąk
  2. Wiktoria Chmielewska
  3. Oliwia Kieszkowska
  4. Karolina Ławniczak
  5. Natalia Meyer
  6. Aleksandra Pietrzak
  7. Nikola Rębiewska
  8. Weronika Rak
  9. Liwia Wiewiórska
  10. Mikołaj Mroczek
  11. Dominik Nowosiński

Klasa II a  - p. Elżbieta Jurek

  1. Anita Grochowska
  2. Jakub Karasiński
  3. Patrycja Kąpielska
  4. Sara Kłosińska
  5. Gabriela Krakowiak
  6. Alicja Krupa
  7. Klaudia Milczarek
  8. Bartosz Samulski
  9. Elisa Thebline
 Klasa II b – p. Mirosława Sicińska                                                 
  1. Gracjan Dudkiewicz
  2. Jakub Durlik
  3. Marcin Kotecki
  4. Weronika Mirowska
  5. Michał Modranka
  6. Gabriela Olczyk
  7. Bartosz Podemski
  8. Wiktoria Sardygiewicz
  9. Oliwia Skonieczka
  10. Zuzanna Stołowska
  11. Jakub Świniarski
  12. Patrycja Wróblewska

Klasa III a – p.  Magdalena Grabarczyk

  1. Paulina Bartosz
  2. Dawid Bińkowski
  3. Karolina Drobnik
  4. Julia Hak
  5. Kacper Królikowski
  6. Julia Kwiatkowska
  7. Aleksander Lewandowski
  8. Natalia Łabędzka
  9. Wiktoria Maciąg
  10. Filip Miszczycha
  11. Wiktoria Otto
  12. Mateusz Piszczałkowski
  13. Martyna Rosińska
  14. Marcel Serafin
  15. Łukasz Stefaniak
  16. Zuzanna Ziąbka

Klasa III b   - p. Katarzyna Tylka

  1. Aleksandra Bednarek
  2. Mateusz Brocki
  3. Patryk Dębski
  4. Wiktoria Głowacka
  5. Wiktoria Gortat
  6. Wiktoria Grabska
  7. Marcelina Kaczmarek
  8. Mateusz Łuczak
  9. Patrycja Mianowska
  10. Wiktor Olczyk
  11. Dawid Orczykowski
  12. Wiktor Romanowicz
  13. Jakub Sakra
  14. Krystian Sikora
  15. Zofia Zając
Klasa III c – p. Elżbieta  Zadworska
  1. Bartosz Ambroszczyk
  2. Julia Chmaj
  3. Oliwia Figas
  4. Maciej Galoch
  5. Oliwia Juszczak
  6. Natalia Michalska
  7. Adrianna Kunat
  8. Agnieszka Michniacka
  9. Maurycy Mroziński
  10. Maciej Sikora
  11. Emilia Szymańska
  12. Martyna Urbaniak
  13. Jagoda Wielińska
  14. Małgorzata Woźniak
  Uczniowie klas IV – VI z roczną średnią ocen  4,75 i wyżej
 Średnie ocen poszczególnych klas IV – VI:

IV a – 4,20

IV b – 4,38

V a –   4,14

V b – 4,19

VI a – 4,05

VI b - 4,28

Klasa IV a – p. Magdalena Chmielarska

  1. Zofia Dębska – 5,18
  2. Wiktoria Bogusz – 5.09
  3. Zuzanna Kurowska – 5,09
  4. Alan Grabski – 5,0
  5. Julia Kaczmarek – 5,0
  6. Łukasz Popielewski – 5,0
  7. Dominik Adamczewski – 4,82
  8. Maciej Mas – 4,82
  9. Adam Grabarczyk – 4,82
Klasa IV b  - p. Agnieszka Kowalczyk

  1. Konrad Stefaniak – 5,45
  2. Krzysztof Chołys – 5,0
  3. Karolina Stasiak – 5,0
  4. Kacper Woźniak – 5,0
  5. Julia Nowacka – 4,91
  6. Gabriel Rakowiecki  - 4,91
  7. Natasza Daszkiewicz – 4,91
  8. Mateusz Duina – 4,82
  9. Dawid Gołygowski – 4,82
  10. Dawid Gralec – 4,82
  11. Joanna Małkiewicz – 4,82

Klasa  V a - p. Anna Drabczyńska

  1. Michał Gebel - 5,10
  2. Aleksandra Żuk – 5,0
  3. Gabriela Podemska – 5,0
  4. Anna Nowak – 5,0
  5. Aleksander Sekuta – 4,90
  6. Natalia Frede – 4,80
  7. Weronika Jaskóła – 4,80
Klasa V b  - p. Magdalena Kalista
  1. Dominika Mianowska – 5,30
  2. Antoni Chudzik – 5,20
  3. Oliwia Niemier – 5,10
  4. Paweł Jankiewicz – 5,0
  5. Zuzanna Marciniak – 4,90
  6. Hubert Janiszewski – 4,90
  7. Kornelia Biernacka – 4,80
  8. Aleksandra Deszczyńska – 4,80
  9. Ludwik Janowski – 4,80
  10. Sandra Kosztowna – 4,80
  11. Kamil Ścigaczewski – 4,80
Klasa VI a – p. Anna Trawińska
  1. Julia Bączyk – 5,0
  2. Julia Szkudlarek – 5,0
  3. Mariusz Podsiadły – 4,91
  4. Paulina Skiera – 4,82
  5. Karina Woźniak – 4,82
  6. Bartłomiej Wdowiak – 4,82
Klasa  VI b – p. Marzena Samulska
  1. Piotr Ziąbka – 5,45
  2. Piotr Drab  - 5,27
  3. Mateusz Pietrzak – 5,18
  4. Michał Cukanow – 5,0
  5. Adam Kawka – 4,91
  6. Kinga Hermanowicz – 4,82
  7. Justyna Owczarek – 4,82
  Uczniowie Miejskiego Gimnazjum Sportowego
z roczną średnią ocen  4,75 i wyżej.
 Średnie ocen poszczególnych klas gimnazjum:

I a – 3,45
I b -  3,74
II a – 3,51
II b- 3,60
III a – 3,58
III b – 3,34

Klasa I a – p. Bogumiła Szymańska
  1. Julia Paczkowska – 4,85
  2. Dominika Sitkiewicz – 4,77
Klasa I b – p. Tomasz Kozanecki
  1. Michał Susik – 5,23
  2. Klaudia Szczerbicka – 4,92
Klasa II b – p. Magdalena Wojciechowska
  1. Karolina Kostowska -  5,07
Klasa  III a – p. Ewa Jóźwiak
  1. Bartłomiej Dąbek – 5,56
  2. Justyna Kubik – 5,33
 Szczególne osiągnięcia
w konkursach przedmiotowych i artystycznych
w roku szkolnym 2011/2012.

 Odziały przedszkolne
  • I miejsce w VII Gminnym Przeglądzie Teatralnym Sześciolatków „Mali aktorzy na dużej scenie” – Zofia Kieszkowska, Radosław Kowalczyk, Bartosz Lipski, Marta Orczykowska, Bartosz Siech, Adrian Taburski, Zuzanna Zawadzka – opiekun p. J. Liberda
  • Wyróżnienie w VII Gminnym Przeglądzie Teatralnym Sześciolatków „Mali aktorzy na dużej scenie” – Ignaszak Martyna, Jan Patyk, Igor Nowacki, Wiktoria Mirowska, Oliwia Szoja, Maksymilian Kupś, Alan Banasiak – opiekun p. E. Tomasik
  • III miejsce w VIII Turnieju ekologicznym pod hasłem „Chrońmy naszą Ziemię”-Zofia Kieszkowska, Natalia Pustelnik, Bartosz Siech – opiekun p. J. Liberda
  • VI miejsce w Olimpiadzie Przedszkolaków „W zdrowym ciele zdrowy duch” - p J. Liberda, p. E. Tomasik
  • Szkolny konkurs „Świerszczykowe wierszyki” -  I m. – Martyna Matczak; II m. – Radosław Kowalczyk; III m. Marta Orczykowska
 Klasy I – III SP

Konkursy Ogólnopolskie:
  • Wyróżnienie i nagroda książkowa dla Łukasza Stefaniaka w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2012”- opiekun p. M. Grabarczyk
  • Finalista Ogólnopolskiego Konkursu „Z poprawna polszczyzną na co dzień” – Hubert Ciecierski kl. III  c – opiekun p. E. Zadworska
  • Dyplom Laureata dla Michała  Modranki kl. II b oraz Dyplom Wyróżnienie dla Bartosza Podemskiego i Jakuba Durlika kl. II b w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia – opiekun p. M. Sicińska
  • Dyplom Uznania dla Zuzanny Ziąbka kl. III a w Ogólnopolskim Konkursie „Omnibus Humanistyczny” – opiekun p. M. Grabarczyk
  • Wyróżnienie dla Łukasza Stefaniaka kl. III a w Ogólnopolskim Konkursie „Z poprawna polszczyzną na co dzień” - opiekun p. M. Grabarczyk
Konkursy wojewódzkie:
  • Wyróżnienie dla klasy III b w Wojewódzkim Konkursie Projektu GAP „Z energią na rzecz klimatu”- opiekun p. K. Tylka
Konkursy gminne:
  • I miejsce dla Arkadiusz Graczyka z kl. I a  i II miejsce dla Bartłomieja Nowaka kl. III a oraz Igora Krysiaka kl I b w Gminnym Konkursie Plastycznym „Mnie ta ziemia od innych droższa” – opiekun p. M. Bryszewska i p. M. Grabarczyk. K. Hyża
  • II miejsce dla drużyny: Patrycji Mianowska kl. III b , Wiktoria Otto i Marcelina Rosińska kl. III a w Konkursie Wiedzy o Literaturze Dziecięcej  - opiekun p. K. Tylka, p. M. Grabarczyk
  • I miejsce dla Anny Grabarczyk kl. II a, Michała Modranki kl. II b i Bartosz Podemskiego kl. II b w Gminnym Konkursie Komunikacyjnym „Jestem bezpieczny na drodze” – opiekun p. E. Jurek
  • III miejsce dla drużyny : Gabriela Krakowiak kl. II a, Marcin Kotecki kl. II b, Patrycja Wróblewska kl. II b w Gminnym Konkursie „Potyczki  Drugoklasistów” – opiekun p. E. Jurek, p. M. Sicińska
  • III miejsce dla drużyny: Jakub Karasiński kl. II a, Marcin Kotecki, Patrycja Wróblewska i Bartosz Podemski kl. II b w Gminnym Konkursie Matematycznym „Matematyka dla smyka” – opiekun p. E. Jurek, p. M. Sicińska
 Klasy IV – VI
Konkursy Ogólnopolskie:
  • Finalista Ogólnopolskiego Konkursu „z poprawna ortografia na co dzień” – Paweł Jankiewicz kl. V b  - opiekun p. G. Kwiatkowska
  • Wyróżnienie i nagroda książkowa dla Łukasza Popielewskiego kl. IV a w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2012”- opiekun p. K. Kurek
  • Dyplom Laureata  - VII miejsce w kraju dla  Łukasza Popielewskiego kl. IV a w Ogólnopolskim Konkursie matematyczno – przyrodniczym MIX 2012 – opiekun p. K. Kurek
  • Dyplom Mistrza Logicznego Myślenia – dla  Mateusza  Pietrzaka – VIII miejsce w kraju i Michała Cukanowa – X miejsce w kraju w Ogólnopolskim  Konkursie  Logicznego Myślenia   - opiekun  p. R. Rzepecka,  p. K. Kurek,
  • Dyplom Eksperta Logicznego Myślenia- XI miejsce w kraju  dla Łukasza Popielewskiego kl. IV a – opiekun p. K. Kurek
  • Dyplom laureata i 9 miejsce w kraju dla Kamila Ścigaczewskiego kl. V b oraz Dyplom Laureata i 10 miejsce w kraju dla Zuzanny Marciniak kl. V b w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej – opiekun p. M.  Kalista
  • Dyplom Wyróżnienie dla Konrada Stefaniaka kl. IV b w V Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik” – opiekun p. B. Szymańska
  • Dyplom Laureata dla Alberta Hoba kl. V b w IV Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym KLIO 2012 – opiekun p. G. Kwiatkowska
  • Dyplom Uznania dla : Konrada Stefaniaka kl. IV b Antoniego Chudzika kl. V b , Mateusza Pietrzaka kl. VI b w Ogólnopolskim Konkursie „Omnibus Humanistyczny” – opiekun p. G. Wrońska, G. Kwiatkowska, M. Samulska.
Konkursy wojewódzkie:
  • I miejsce dla Julii Bączyk kl. VI a w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym  MANDALA – EURO 2012 – opiekun p. E. Wypłosz
  • Udział chóru ZSS w koncercie „ Adiemus: Songs Of Sanctuary" kompozytora Karla Jenkinsa w wykonaniu amatorskich dziecięcych i młodzieżowych chórów aglomeracji łódzkiej, Zespołu Instrumentów Klawiszowych "Orffa" i solistek - Agnieszki Makówki, solistki Teatru Wielkiego w Łodzi oraz Emilii Klimczak, solistki Teatru Muzycznego w Łodzi - p. B. Komorowska
Konkursy powiatowe:
  • IV Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”:
    II miejsce dla Mateusza Pietrzaka kl. VI b – opiekun p. M. Samulska
    III miejsce dla Konrada Stefaniaka kl. IV b– opiekun p. G. Wrońska
    III miejsce dla Dominiki Mianowskiej kl. V b – opiekun p. G. Kwiatkowska
  • II miejsce dla Kariny Woźniak kl. VI a w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „British Holiday” – opiekun p. A.  Drabczyńska

Konkursy gminne:
  • II miejsce dla Piotra Draba kl. VI b i Michała Hyży kl. V b w Gminnym Konkursie Plastycznym na Logo Promujące „Dzień Radości” – opiekun p. E. Wypłosz
  • II miejsce dla Julii Bączyk kl. VI a i Michała Hyży kl. V b w Gminnym Konkursie „20 lat Państwowej Straży Pożarnej” – opiekun p. E. Wypłosz
  • III miejsce dla drużyny w składzie: Piotr Ziąbka, Michała Cukanow,  Mateusz Pietrzak oraz Jakub Janicki kl. VI b w Gminnym Konkursie „Matematyczne zabawy” – opiekun p. R. Rzepecka
 Gimnazjum

Konkursy Ogólnopolskie:
  • V miejsce w Polsce dla Michała Susika kl. I b w Finale Ogólnopolskiego  Konkursu  ”Z poprawną Polszczyzną  na co dzień” – opiekun p. K. Borkowska
  • Dyplom Uznania dla Justyny Kubik i Bartłomieja Dąbka kl. III a w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej – opiekun p. M.  Kalista
  • Dyplom Wyróżnienie - XI miejsce w kraju  dla Michała Susika kl. I b w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno – przyrodniczym MIX 2012 – opiekun K. Kurek, S. Borzęcki
  • Dyplom Mistrza Logicznego Myślenia – 10 miejsce w kraju dla Damiana Biernackiego kl. II b w Ogólnopolskim  Konkursie  Logicznego Myślenia    - opiekun p. E. Jóźwiak
  • Dyplomy Eksperta Logicznego Myślenia dla Daniela Przybysza kl. III a – 13 miejsce , Artura Mrowińskiego kl. III a – 13 miejsce , Dana Otomańskiego kl. II b- 14 miejsce – opiekun p. E. Jóźwiak
  • Dyplomy wyróżnienia dla Justyny Olszewskiej  kl. I b - 14 miejsce   i  Roksany Nikodemskiej kl. II a-15 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „MULTITEST”  -opiekun p. Tomasz Kozanecki

Konkursy Wojewódzkie:
  • Nagroda w postaci wycieczki w Konkursie turystyczno – krajoznawczym ”Turystyczne skarby województwa łódzkiego- wyprawa  2012” – projekt wycieczki przygotowali: Klaudia Kapusta, Justyna Kubik, Michał Goździewicz kl. III a – opiekun p. M. Kalista
  • Udział chóru ZSS w koncercie „ Adiemus:  Songs Of Sanctuary" kompozytora Karla Jenkinsa w wykonaniu amatorskich dziecięcych i młodzieżowych chórów aglomeracji łódzkiej, Zespołu Instrumentów Klawiszowych "Orffa" i solistek - Agnieszki Makówki, solistki Teatru Wielkiego w Łodzi oraz Emilii Klimczak, solistki Teatru Muzycznego w Łodzi -  p. B. Komorowska
Konkursy Powiatowe
  • III miejsce indywidualnie dla:  Michała Susika kl. I b, Karoliny Kostowskiej kl. II b , Justyny Kubik kl. III a  oraz II miejsce drużynowo   w IV  Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii” – opiekun p. K. Borkowska, p. M. Wojciechowska
  • Wyróżnienie dla Karoliny kostowskiej kl. II b i dla Justyny Kubik kl. III a  w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „Brtish Holidays”  – opiekun p. A.  Drabczyńska
  • Kwalifikacja do etapu rejonowego  Konkursu  Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej- Justyna Kubik, Bartłomiej Dąbek, Daniel Przybysz kl. III a – opiekun p. T. Kozanecki
 OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
 MIEJSKIE GIMNAZJUM SPORTOWE
 Mistrzostwa Województwa w szachach – X miejsce drużynowo
Skład zespołu: Julia Kucejko; Szymon Karasiak; Bartłomiej Błaszczyk; Kamil Owczarek
 Wojewódzka Szkolna Liga Lekkoatletyczna – I miejsca drużyn dziewcząt i chłopców
 Finał Krajowy Ligi LA – VII miejsce dziewcząt
Indywidualnie  -  III miejsce w skoku w dal - Marta Sójka

 Finał Krajowy Ligi LA – I miejsce chłopców
Indywidualnie 

-  I miejsca Adrian Łopata – rzut dyskiem i  Szymon Stasiak - skok wzwyż

-  II miejsca Rafał Felczak rzut dyskiem i sztafeta 4 x 100m  
   w  składzie: Tomasz Janicki, Michał Kacprzak, Tomasz Juszczak, Artur Gruszczyński.
-  III miejsca - Michał Goździewicz – pchnięcie kulą; Tomasz Juszczak – skok w dal;

 Skład zespołu dziewcząt:  Gawryluk Monika,  Michaś Karolina,  Ryczel Julia,  Kucejko Julia, Wróblewska Joanna,  Kostowska Karolina,  Matczak Katarzyna,  Sójka Marta, Szczerbicka Klaudia,  Hałas Adrianna,  Żuk Joanna,  Matryba  Anna,  Jakubowska Martyna, Frącala  Małgorzata,  Nowak Oliwia,  Durka Paulina.
 Skład zespołu chłopców:  Gruszczyński Artur, Ośkiewicz Mateusz, Janicki Tomasz, Kacprzak Michał, Bielecki Mateusz, Frątczak Krystian, Juszczak Tomasz, Stasiak Szymon, Boras Marcin, Łopata Adrian, Felczak Rafał, Mrowiński Artur, Goździewicz  Michał, Joachimiak Mateusz, Nowak Dawid,  Mysiala Mateusz.
 SUKCESY SPORTOWE IV –VI SP - dziewczęta
I miejsce  Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe.
Julia Szkudlarek, Kinga Hermanowicz, Martyna Szewczyk, Natalia Sibińska, Zuzanna Marciniak, Gabriela Podemska, Zuzanna Kurowska, Nikola Mizerska, Zofia Dębska
III miejsce  Wojewódzki  Dwubój Nowoczesny  
Martyna Szewczyk , Zuzanna Marciniak
III miejsce Wojewódzki Czwórbój Lekkoatletyczny
Grzeszkiewicz Marta, Szkudlarek Julia, Szewczyk Martyna, Różycka Klaudia,
Sibińska Natalia, Dębska Zofia.
 Orlikowa Liga Mistrzów w Skoku Wzwyż.
I miejsce - Klaudia Różycka
III miejsce – Roksana Hałas
Ogólnopolski Finał Vena Sport 2012  – Festiwal sztafet:

I miejsce Sztafeta 16 x 100m
Martyna Szewczyk, Julia Szkudlarek, Klaudia Różycka, Roksana Hałas,
Julia Bączyk, Zofia Dębska, Zuzanna Kurowska, Karina Woźniak,
IV miejsce  Sztafeta szwedzka 100m, 200m, 300m, 400m
Julia Bączyk, Zofia Dębska, Zuzanna Kurowska, Marta Grzeszkiewicz.
V miejsce Sztafeta 4 x 100m
Martyna Szewczyk, Julia Szkudlarek, Roksana Hałas, Klaudia Różycka.
 Finał Krajowy Czwartków  LA Woronina
III miejsce  - Zofia Dębska – 300m – 47,86
 SUKCESY SPORTOWE IV –VI SP – chłopcy
 Drużynowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu

12 lat – I miejsce – Błaszczyk Kacper  – 400m st. dowolnym
13 lat - I miejsca – Cukanow Michał – 100 i 400m st. dowolnym oraz III m. na 200m st. zmiennym
 I miejsce  Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe.

Adamczewski Dominik, Kostowski Krystian, Kucejko Mateusz, Kwiatkowski Eryk,
Błaszczyk Kacper, Krysiak Eryk, Ogrodowczyk Norbert, Marczewski Jan,  Kucejko Piotr.
 III miejsce  Wojewódzkie  Sztafety Pływackie

Szulc Jan, Słowikowski   Szymon, Adamczewski Dominik, Chołys Krzysztof,
Błaszczyk Kacper, Kałużny Jakub, Twardowski Mariusz, Cukanow Michał.
 I miejsce  -Wojewódzki  Dwubój Nowoczesny  

Ogrodowczyk Norbert, Janicki Jakub
II miejsce  - Wojewódzki Czwórbój Lekkoatletyczny

Ogrodowczyk Norbert,  Marczewski Jan,  Kamforski Bartłomiej,  Kucejko Piotr,
Janicki Jakub, Serafin Jerzy.
 Makroregion – Indywidualne Biegi Przełajowe

I miejsce – Ogrodowczyk Norbert,  III miejsce – Marczewski Jan

II miejsce  drużynowo - Ogólnopolski Finał Biegów Przełajowych Vena Cross

Kawka Adam,  Marczewski Jan,  Adamczewski Dominik,  Jaworski Szymon,
Kitel Wojciech,  Krysiak Eryk,  Ogrodowczyk Norbert,  Kucejko Piotr

 Ogólnopolski Finał Vena Sport 2012  – Festiwal sztafet:

I miejsce i rekord Polski  13- latków  50,82! – sztafeta 4X100m  
Ogrodowczyk Norbert,  Marczewski Jan,  Serafin Jerzy,  Kamforski Bartłomiej

VII miejsce sztafety szwedzkiej
Raczyński Kacper, Janicki Jakub, Kitel Wojciech, Kucejko Piotr.

 Finał Krajowy Czwartków  LA Woronina
II miejsce – Kostowski Krystian – 300m ; VI miejsce – Marczewski Jan 300m;  
IX - Adamczewski Dominik – 1000m

W rywalizacji międzyszkolnej powiatu zgierskiego I miejsce! 495pkt. II zes.- 175
Bardzo dziękuję nauczycielom wychowania fizycznego pracującym w szkole podstawowej …



[ Strona Główna ]

G A L E R I A   Z D J Ę Ć | kliknij na zdjęciu aby powiekszyć
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA